Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, 16 éves vagyok.

Többen szerettek volna találkozni velem, de valamiért nem mertem találkozni velük.

Most lenne egy fiú aki nagyon tetszik, és ha ő randira hívna és nem mennék el, azt nagyon de nagyon megbánnám.

Hogyan tudnék egy kicsit bátrabb lenni?

Csendes, visszahúzodóbb vagyok. Nagyon kevés ember előtt tudok megnyílni (előttük is csak hosszú idő után).

Hogyan tudnék ezen változtatni? Már próbáltam, de egyszerűen nem tudtam velük miről beszélni...


2012. jan. 21. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
sportolni jársz valamerre? közösségi tevékenységeket kell vagy kéne kipróbálnod ahol csapatként ekll h dolgozzatok és igy oldódsz is !
2012. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem sportolok, nem szeretek sportolni.

Kutyám van vele szoktam eljárni sétálni, és úgy beszélgetni (kutyásokkal) de nem mindig sikerül...

2012. jan. 21. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos kell lenni valami sportnak ami leköt vagy megtetszik ... tánc,foci,röplabda , vagy a küzdősportok ........ hidd el az sokat segitenne!
2012. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!