Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék megváltozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megváltozni, hogy ne legyek ennyire csendes és visszahúzódó? 20L

Figyelt kérdés
a "fejben kell eldönteni mindent"-től egy kicsit konkrétabbat várnék. esetleg olyanok véleménye, akiknek ugyanez volt a gondja, és sikerült nekik. mert azért mondani ezt sokkal könnyebb, mint tényleg változtatni rajta. szeretnék olyan lenni, aki bárkivel el tud beszélgetni, de soha nem jut eszembe semmi :(
2012. márc. 18. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Személyiségfejlesztő könyvekre nem gondoltál még? Azok is segíthetnek valamennyit.
2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ivan Iljics ***** válasza:

Velem hirtelen történt a dolog... 17 éves koromról 18 éves koromra.


Addig senkivel nem tudtam beszélni. Aztán lett egy haverom aki úgy lökte a szót hogy csak na és eltanultam tőle. :D

Szerintem barátkozz ilyen emberekkel.

2012. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nekem is sok olyan barátom van, akik nagyon sokat beszélnek, velük én is tudok beszélgetni, de azokkal, akikhez nem állok annyira közel, velük nem.

személyiségfejlesztő könyv? tudsz valami jót?

2012. márc. 18. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Rajtam az egyetemi gólyatábor segített. Mindig is szívből utáltam az alkoholt, de amikor kirúgtam a hámból, hirtelen tökéletesen egyértelmű dolog lett számomra, hogy hogyan kell beszélgetni, ismerkedni... Bár azóta nem ittam, de azóta is megy ez nekem. Hiszen ha korlátozott értelmi állapotban ment, miért is ne menne normálisan is... :))


20/F

2012. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én azon már túl vagyok de még részegen se megy
2012. márc. 18. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem egy színjátszókör segített
2012. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"kezdj el rikácsolni, csaj vagy! mindenki elnézi ezt! csak legyél felszabadult és sikítozz, tombolj, legyenek érzelmi kitöréseid. stb. csak szabadon, ez a világ a nők világa" Igen, ha irritálni akarja az embereket, akkor mindenképp kövesse a tanácsodat.
2012. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. A barátaimmal nagyon jól el tudok beszélgetni... Ők társaságban nagyjából hangosak, szinte mindenkivel el tudnak beszélgetni. De én csak akkor tudok felszabadult lenni, mikor csak ők vannak ott, de olyankor én hangosabb vagyok náluk is és rengeteget beszélek.:D hihetetlen, hogy mennyire sokat számít a társaság! Én már feladtam, hogy ezen változtassak. Én ilyen vagyok, beletörődtem. Néha jó is, hogy nincs sok barátom...néha szeretek egyedül lenni. És nem szeretnék felszínes barátságokat...ha nincs téma, akkor nincs értelme: nem szeretnék az időjárásról beszélgetni. Szerintem nincs vele semmi probléma, hogy ilyen vagy. Néha tudom, hogy nagoyn rossz...de vannak előnyei is. Nem utálnak az emberek, mert nincs nagy szád, és nem mondasz olyanokat, amiket nem kéne. Amúgy én nem próbáltam még, de sztem az segítene, ha a közeli barátaidat megkérnéd, hogy dobjatok össze együtt egy kisebb bulit, ahová meghívnak pár embert, és ott megpróbálsz az új emberekkel barátságot kötni, beszélgetni, ismerkedni. A barátaid biztos segítenének...és kis társaságban könnyebb.:)
2012. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19/L voltam
2012. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egészen 20 éves koromig én is ilyen voltam,aztán jött az egyetem,sok új ember,és felvettem egy új stílust,kissé arrogánsabb,szókimondó ember lettem,sokat önállósodtam,változott az ízlésem több téren,eljárok bulizni,ismerkedni,azóta sokkalta könnyebben megy a barátkozás
2012. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!