Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak az első pettingnél?

Mit csináljak az első pettingnél?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és még szűz. 2 hónapja járunk a barátommal,ő 17, és tapasztaltabb.Nálunk nem a szex a gond, mert türelmes, és megért, hanem inkább a petting. Még arra sem került sor, mert nem igazán tudnám, hogy mit kell csinálni, és semmit sem akarok(akarunk) elsietni.Írjátok le légyszí, hogy ti mit csináltatok első petting alkalmával. Előre is köszi
2009. júl. 16. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mi először kézzel csináltuk... finoman óvatosan kezdtük utána jött szájjal... először megpusziltam a nyakát utána szépen haladtam lefele majd ott... és minden ment szinte magától
2009. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan dolog, hogy na, most akkor első petting.. Fokozatosan fedezzétek fel egymás testét. Amikor egyszer majd úgy kívánod, simogasd itt-ott, később kicsit több, fokozatosan.
2009. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2009. júl. 16. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
nézz szex filmet------------>nekem segitett
2009. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát,fiú vagyok,szerintem a lány részéről olyan nagy tudást nem igényel,mert jóval könnyebb izgalmi állapotba hozni a férfiakat,amúgy a petting a nemi szervek nyelvvel történő izgatását jelenti,orális szexre gondoltál az a *opás,*alás,vagy a pettingre ennek tudatában,(egyik sem egy nagyon ördöngősség)
2009. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oksa:) köszi a válaszokat:):)
2009. júl. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!