Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen kiegészítő védekezést...

Milyen kiegészítő védekezést ajánlotok gumi mellé?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szeretnék lefeküdni a barátommal. Csak eléggé félek attól, hogy a gumi nem elég hatékony módszer, főleg, h utánaolvastam, és kezdőknél csomó hiba felléphet, a tapasztalatlanság okán. Mindenképpen szeretnék valami kiegészítő védekezést is, hogy nyugodt lehessek. Fogamzásgátló tabletta kizárva, nem szeretnék ilyen hormon tartalmú gyógyszereket szedni.

2012. júl. 28. 22:59
 1/8 anonim válasza:
ne parázz te lány:D vegyetek spermicides óvszert meg amikor elélvez vegye ki belőled ennyi ez már 3 külön módszer egybe...:D 17F
2012. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pharmatex hormonmentes készítményt is alkalmazhattok, de a gumi teljesen biztonságos, igaz én utálom. mi sosem használunk gumit
2012. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát gumi nélkül biztos hogy nem.. A pharmatexről amúgy azt hallottam elég kényelmetlen, csíp meg minden van vele..
2012. júl. 28. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy pharmatex-et nem lehet gumi mellé használni.
2012. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az egyes tökéletes válasz adott:) Spermicides óvszer, na meg megkérheted a barátodat, hogy vegye ki, mielőtt elélvez. Bár szegénynek biztos elég szar lesz:))
2012. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megszakítás, spermicid, naptármódszer.
2012. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 évesen nem kéne. tényleg sok baj lehet belőle, főleg tapasztalatlanul. ha meg baba becsúszik 16 évesen, biztos nagyon fogtok örülni neki.

és fogamzásgátlót tényleg ne is, főleg fiatalon nem tesz jót a szervezetnek.

tényleg várhatnátok még vele, nem haltok bele, a Te érdekedben.

2012. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátodat, hogy "gyakorolja" hogy kell felhúzni, akkor nem lesz bénázás az elsőnél. Mindenképp valami jó minőségű óvszert vegyetek, ne a legolcsóbbat, mert jó az úgyis.
2012. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!