Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a hüvelygyűrű tájékoztatójá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hüvelygyűrű tájékoztatójába az van írva, hogy 7 napig kell kiegészítő védekezés akkor ugye ha 11-12. napon vagyok együtt gumi nélkül a barátommal akkor nincs okom félni?

Figyelt kérdés
Az van a tájékoztatójába írva hogy felhelyezés után 7 napig kell kiegészítő védekezés. Ha én a 11-12. napon akarok a barátommal gumi nélkül együtt lenni akkor ugye már semmi okom az aggodalomra?
2009. aug. 19. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jártál matekra? Szerintem a 11-12 nap a 7. után jön...Következtetés: elvileg akkor már véd.
2009. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen jártam matekra és ismerem a számokat. De te is azt írtad, hogy ELVILEG véd.
2009. aug. 19. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen védekezhettek gumi nélkül. De én azért megvártam az első hónapot, hogy belémélvezzen a párom.
2009. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!