Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amelyik férfi jómódú, annak...

Amelyik férfi jómódú, annak nagyobb eséllyel nézik el a nők, ha egy bizonyos életkor után tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat a pénz, csak jól érezzük magunkat együtt.
2012. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha a nő is tapasztalatlan, akkor mindegy, ha a nő tapasztalt, akkor majd megtanít.

A pénznek nincs köze ehhez.

2012. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, de azért inkább titkold el!
2012. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert már alaposan benne vagyok a korban, és nem voltam még nővel. Kíváncsi lennék, hogy pénzzel bírnék-e kompenzálni, ha mással nem.
2012. júl. 29. 10:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Gazdag vagy?
2012. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
24 éves múltam, főiskolán tanulok, és még nincs ,,saját" anyagi környezetem. Az jutott eszembe, hogy először erre kellene rágyúrni, és utána ismerkedni a nőkkel, hátha könnyebben belém szeretnek. Addig ha esetleg nem bírom ki szex nélkül, akkor prostituálthoz megyek.
2012. júl. 29. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Kiváló gondlat, de inkább imserkedj a nőkkel, mint a pénzzel.
2012. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nőt csak az érdekli, mennyire vagy tapasztalt, akkor az úgysem lesz hosszútávú kapcsolat, tehát oly mindegy...


Fel kéne fogni, hogyha normális párkapcsolatot akarsz, akkor az, hogy mennyire vagy tapasztalt vagy nem, teljes mértékben elhanyagolható. A kettőtök közötti kapcsolat, hogy mennyire érzitek jól magatokat a másik társaságában, mennyire foglalkoztok egymással, mennyire törődtök egymással - ez a lényeg, nem az, hogy akárhány nővel voltál. A tapasztalatlanság remekül orvosolható egy odafigyelő partnerrel, és akkor kapásból értelmet nyer a "szeretkezés" szó - és ha figyelsz a másikra, meg örömöt akarsz neki okozni, akkor oly mindegy, hogy hányszor voltál már nővel. Akkor és ott, az a lány számít.


Ha meg te a pénzeddel akarsz nőt venni, akkor tényleg fordulj k@rvához. De az élményben annyi lesz, mintha megkérnéd a jobb kezedet. Fizikálisan kielégülsz, nem vagy szűz... És? Párkapcsolatod ugyanúgy nincs, és ugyanúgy nincs melletted egy szerető társ. Viszont marad a megalázkodás érzése. De ha valakinek ez kell...


Inkább mozdulj ki, vagy ismerkedj neten. Töménytelen lehetőség van bárhol ismerkedni, a villamosmegállótól kezdve az okmány irodán át, iskolában, munkahelyen, akárhol. Csak észre kéne venni az átlagos, helyes lányokat is, nem azokra a plázacicákra hajtani, akit csak az érdekel, hogy hány számjegyből áll az egyenleged a bankszámládon...

2012. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha 24 évesen szűz vagy, akkor csúnya és/vagy kicsi vagy, és így nem fog soha beléd szeretni egy nő sem. Tehát igen, érdemes az anyagiakra rágyúrnod előbb, mert így legalább pénzzel tudsz majd nőt fogni. Nem téged fog szeretni, hanem a pénzedet, de legalább szexben nem lesz hiány.
2012. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A pénz esetedben nem megoldás. Csaka hivatásosoknál.

Egyébként Te is tudod, hogy csak kifogásokat keresel a helyzetedre.

Még meg sem próbáltad pénz nélkül, akkor miről beszélünk?

2012. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!