Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bizonyos életkor után már...

Bizonyos életkor után már nehezebb fogyni?

Figyelt kérdés
Mióta átléptem a XXX-et, úgy érzem, 2 kg leadása olyan, mint ha 20-at kellene. XX-as éveimben gyermekjáték volt ennyi kg leadása, most azonban minden egyes grammért meg kell küzdeni. Természetes dolog ez? Igaz, hozzátartozik a dologhoz, hogy a BMI indexem alig több, mint 19 - ha nincs rajtam súlyfelesleg, akkor is nehezebb megszabadulni pár kg-tól mintha lenne?
2009. aug. 6. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A korosodással.. való igaz..nehezebb a kilók leadása..de nem lehetetlen. Akarattal minden legyőzhető.

Minél idősebb vki annál kevesebb a fizikai aktivitása,viszont a bevitt kalória ugyanannyi,esetleg még több is ehhez a kevesebb mozgáshoz viszonyítva(esténként jókat kajálva,chipsezve,jégkrémezve a tv-nézés közbe,stb)

2009. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, én is igy vagyok ezzel! S ràadàsul mivel 20as éveimben jojoztam, most még a böröm se olyan könnyen viszonyul a fogyàshoz! Ezen vagyok én is kiborulva! Kedves elsö! Hiàba eszünk kevesebbet és nem is nasizunk màr, mert a levegö is rànk ragad! Sajnos a kor elöre haladtàval, kevesebb kaloria kell a szervezetnek és többet kell mozogni is ha le akarunk adni pàr kilot! Pàr éve még pikk-pakk lement az a frànya 5kg, most? meg se moccan, pedig szinte màr nem is eszek és tôbbet mozgok mint valaha!
2009. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos csajok ezzel én is így vagyok, 30 után már nehezebben mennek le a kilók. Azt szoktam mondani ha elmegyek a hütö mellett már attól is felszedtem 1 kilót :-)) de viccet fére téve én is a több mozgás, és kajavisszafogással próbálok harcolni a felesleges kiló ellen.
2009. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, én is észrevettem pedig csak 26!! vagyok. Pont ezen vagyok kiakadva. Másfél éve fogytam 10 kg-ot, aztán szépen visszzabáltam. Idén megint elkezdtem, és már éreztem, hogy sokkal nehezebb, mint másfél éve. Igaz, most is lement a 10 kg, de sokkal több idő alatt. Pedig ugyanúgy diétáztam és sportoltam, mint másfél éve. Sőt szerintem talán most mégtöbbet, és mégis kb. 3 hónap kellett ehhez a 10 kg, 5 éve pedig 4 hónap alatt ment le 18. Most bemérgeltem magam, és ha törik, ha szakad megpróbálom megtartani, mert legközelebb ennél is nehezebben fog menni.
2009. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát ha majd 50 felettiek lesztek, mint én! 14-18 éves korom között 50-52 kg voltam. Aztán az első fiam születése után sikerült visszafogynom 52 kg-ra. A második fiam születése után pedig 56 kg-nál könnyebb már nem voltam. Most már sajnos elkerültem a 80 kilót, nagyon szeretnék lefogyni, de nagyon-nagyon nehéz. Ha kevesebbet is eszem, akkor sem megy le 1-2 kilónál több. Mozogni kellene, de ilyen korban az ember már kényelmes, stb. Pedig az arcom még nagyon szép, kocsiban ülve a fiatal srácok is megnéznek. Ott persze nem látszik a nagyobbacska fenekem, combom...
2009. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát sajna, úgy látom, ez van, ezt kell szeretni:-( Gondolom, hogy semmi fogyokúrás tabletta nem tesz csodát (értem ezalatt nem azokat a tabikat, amik elveszik az étvágyat, hanem ami megakadályozza a felszívódást, hogy minél többet ehess büntetlenül)
2009. aug. 6. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!5-ször egyél kevest azonos időben,3l víz ,és nem leszel állandoan éhes...
2009. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy életen át odafigyeltem étkezésemre, most is annyi kg vagyok mint 18 évesen,és most nem kevés vagyok)45....És dizsibe is járok,20-at letagadok....napi kaloriám 1700,többet nem engedek meg magamnak,fegyelem fegyelem ,és fegyelem....mindent ésszel kell.....,
2009. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!