Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő kell ahoz, hogy a...

Mennyi idő kell ahoz, hogy a szűzhártya összeforrjon?

Figyelt kérdés

lefeküdtem a barátommal, 2 napig véreztem..a szüleim nem tudják..anya nagyon kiakad, ha megtudja..valaki segítsen pls.

17/L


2012. júl. 31. 22:42
1 2
 11/17 anonim válasza:
Durva, hogy ebből a csajból elviekben dolgozó, hasznos tagja lesz a társadalomnak.
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Antimod ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, szűztelenített maradsz.
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem fog összeforni, és ahogy irták gondolom anyukád nemfog aládnézni max ha nőgyógyászhoz el nem visz.. egyébként az, hogy átszakadt arra is foghatnád olyankor tampon miatt szakadt át.. de szerintem mondd el neki az igazat hisz nem 12-13 éves vagy..
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem nő vissza, ugyanúgy ahogy már nem leszel újra szűz sem. viszont ha annyira fontos ez neked már létezik olyan műtét hogy készítenek egyet (hogy magyarországon is van-e ilyen műtét azt nem tudom), de attól még nem leszel szűz csak úgy látszik.
2012. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze 5-6 nap és újra szűz leszel ,és ez így fog menni az idők végezetéig!! Istenem,ennyi eszet!!
2012. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem fog többet összeforrni, így maradsz. Anyád meg ráér megtudni, ha tényleg kiakadna. De védekezzetek legyetek szívesek.
2012. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Leoltottátok rendesen.

Szerintem csak rosszul fogalmazott, arra gondolhatott, h mikor "gyógyul" be, mikor nem fog már vérezni az elszakadt szűzhártya.

A válaszom az, h már el kellett volna múlni a vérzésnek.


H tévedek, és tényleg azt kérdezte, h visszanő-e, akkor nagyot csalódtam:)))

2012. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!