Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy buliban vesztettem el a...

Egy buliban vesztettem el a szüzességemet, egy sráccal akit nem rég óta ismertem csak. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A sráccal nem voltunk együtt. Nem is tudta, hogy szűz vagyok, csak utána kb 1 hétre rá beszéltük meg. Nem szoktam semmit megbánni, mert tudom, hogy nem szabad, az ember tanul a hibáiból. De azóta gyötröm magam, hogy hibáztam, és nagyon felelőtlen és hülye voltam. Segítsetek!

2012. aug. 2. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Tehát megbántad?

Egyébként kit érdekel?

2012. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
71%
HIBA volt!
2012. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de hány éves vagy, hogy ilyen könnyen dobálózol a szüzességeddel?
2012. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát most már teljesen mindegy, hogy ki mit mond. Én egyébként nem ítéllek el érte, nem olyan ritka dolog az ilyesmi.
2012. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Mégiscsak megbántad ha gyötröd magad rajt. Még inkább ciki ha még nem múltál el 15. :) Hát ezzel nem tudsz mit csinálni. Én még elfogadom a buliban smárolás kategóriát de azért fetrengeni csak az olcsók szoktak.
2012. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Jól van, hát hülye voltál, van ilyen. Visszacsinálni már nem tudod, szóval nyugodj meg! Most tanultál belőle, drága tanulópénz volt, de ez van. Ne gyötörd magad, nem te vagy az első a világtörténelemben és nem is az utolsó... Ne reklámozd a jövőben, és próbálj ennek tükrében felelősségteljesebben viselkedni a továbbiakban. Ennél többet már nem tudsz kihozni a dologból.

21L

2012. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
25%
Kit érdekel hány éves? hülye kis tinir.banc lehet... a leírás alapján... hála istennek könnyen elkerülöm az ilyenfajta erkölcstelen r.banc qrvákat :) bár ay ilyen tényleg nem ér többet mint hogy megbszák és eldobják.... úgynevezett egyszer használatos ri.anc
2012. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
24%
K*RVA
2012. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Jó volt legalább? :D
2012. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
52%
Mostmár bánhatod. Igazi kis partipunci vagy. De azért annyira nem nagy dolog, hogy életed végéig szomorkodnod kellene. 1 hetet még emészd magad miatta, ha úgy jobb. De utána érezd jól magadat, rá se ránts (:O:D).
2012. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!