Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek valakivel, akivel...

Lefeküdjek valakivel, akivel nagyon vonzódunk egymáshoz, de nem járunk, vagy összejöjjek azzal, aki odavan értem, én viszont érte annyira nem, és csak párkapcsolatban veszítsem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Félek,hogy az első verzió *ibancság lenne,viszont a második verzióval nagyon megkínoznám a másik felet.Nem tudom,mire hallgassak,az eszemre,vagy a szívemre.

2012. aug. 3. 15:25
 1/10 anonim válasza:
Bocsi, de itt hol a szíved gondolkozás ? O.o
2012. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te most csak arra hajtasz, hogy elveszítsd azt a fránya szüzességed?
2012. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ööö...ha a szívemre hallgatok,azzal fekszem le,akivel nem járok...
2012. aug. 3. 15:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak arra hajtok.
2012. aug. 3. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Aludj rá még egy párat.
2012. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyikkel se.
2012. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és a srácok mennyi idősek?
2012. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én 18,az ˝A˝ srác 21,a ˝B˝ srác 24 és feladná miattam a jelenlegi párkapcsolatát...
2012. aug. 3. 15:43
 9/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

18 évesen azért már nem r*bancság ha le akarsz vkivel feküdni. a körülményeket tekintve ha mindenképp választani kell akkor A srác ha nem akk várj még 1 picit aztán ha nincs a láthatáron semmi érdekes lehet A srácozni


de B srác semmiképpen sem!


squirrels must die!

2012. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a helyedben megpróbálnám azt, hogy a B sráccal kialakítok egy baráti szex kapcsolatot, amit az elsővel szándékoznál csinálni. Tehát ez érzelmek nélkül van, és ha úgy érzed hogy képes lennél többre akkor meg összejössz Bvel. Ha nem, akkor sincs gáz, mert ez "csak" baráti szex.
2012. aug. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!