Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez velem folyton,...

Miért van ez velem folyton, így mégis, hogy fogok szűz lánnyal szexelni?

Figyelt kérdés
Egy csomó szűz lány felajánlotta már magát nekem, de sosem jött össze, mert vagy a táv vagy a szülő vagy a vizsga vagy a lány meggondolta magát, de valami mindig közbejött.

2012. aug. 3. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szűz lánnyal szexelni.
2012. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:
főleg ha te is az vagy....
2012. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%

Miért nem jönnek rá egyesek hogy a csajok online 90%-ba csak hülyítenek ezzel..

Nemkell elhinni mindent.

2012. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a kérdésnek mi a p*cs értelme van?
2012. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz, akkor jobb kérdésem van: mással is volt már ilyen pechsorozat, folyton elszalasztott szexlehetőségek?
2012. aug. 3. 23:40
 7/7 Nacui válasza:

A neten megismert lányok általában hülyítik az embert. Nagyon ritka aki komolyan gondolja, de az már nem csak szexet akar hanem párkapcsolatot is. Jobban tennéd ha a valóságban próbálkoznál. Valójában én is neten ismertem meg a barátomat már 4 éve, és 2 éve együtt is vagyunk (nem full távba) az egyetlen ami néha elválaszt minket az, hogy ő külföldön dolgozik. Jobban jársz a valóságban, neten csak akkor éri meg ha éveken át tartjátok a kapcsolatot és csak utána. Csak szexre meg ostobaság hajtani.

16/L

2012. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!