Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Először megyek nőgyógyászhoz...

Először megyek nőgyógyászhoz és még szűz vagyok ez nem gond?

Figyelt kérdés
A mensim a régi 6napos extra erős vérzésről 2 napos alíg vérzésre csökkent ezért csütörtökön megyek nőgyógyászhoz.Az nem akadály hogy még szűz vagyok??És ha tegnap részegen lefeküdtem valakivel és nem tudok róla azt hogy kérdezzem meg,?félek hogy hatalmas butaságot csináltam.(bocsi az előző is én voltam csak akkor más volt a kérdés)
2009. júl. 19. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy gond lenne hogy szűzen mész, bár nem értek ehhez, szóval én is várom a válaszokat.
2009. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Perszehogy nem gond, hogy szűz vagy és nőgyógyászhoz mész, én is úgy voltam először, szoval ezen ne aggódj

tegnap részegen lefeküdtél vkiel, de nem tudsz rola?? ez érdekes, hogy is van ez? akkor nem is szűzen mész nőgyógyászhoz....vagy csak gondolod h lefeküdtetek?

2009. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tegnap többet ittam a kelleténél sajnos és egy ismerősöm hazavitt akiben nagyon is megbíztam.Aztán hazafelé rámmozdult emlékszem h simogatott meg puszilgatott félre is állt az autóval.de arra is emlékszem h utána hazavitt csak félek hogy a részegség miatt olyat tettem amit életem végéig bánni fogok(félek h lefeküdtem vele)de majdnem mindenre emlékszem nehogy már a legfontosabb rész essen ki...félek hogy megtörtént de én nem emlékszem rá.Még kicsit meg is volt akkor ezért tampont használtam és mikor hazaértem kivettem ,de ha lefeküdtem volna vele akkor nem lett volna bent,igaz?
2009. júl. 19. 14:50
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

anyám borogass, hány éves vagy te?

amúgy meg nem hiszem h kivette a tampont, majd visszadugta. kicsit azért gondolkozz :D legközelebb meg ne igyál ennyit :D tuti h nem dugott meg...nyugodj csak szépen meg.


20/L

2009. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szólj előtte a nőgyógyászodnak, hogy szűz vagy még! És szerintem tényleg az vagy, ne aggódj ilyen miatt, ha emlékszel a dolgokra, akkor arra is emlékeznél, hogy lefeküdtél a pasival, nyugi, csak ha lehet máskor ne igyál ennyit! :)

20/L

2009. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

tefigyi, sztem tuti h nemfekdütél le vele, ha a tampon még benned volt:D az nemúgyvanaz h kihúzom, aztán visszadugom :D

nemis lehet kb visszadugni, ha megvan telve vérrel.

ha a nőgyógyász megvizsgál belülről is, akkor úgyis látnifogja hogyha esetleg nemvagy száz, és szólni fog h nemvagy szűz, de ettől nemkell félned, sztem tuti h szűzvagymég.

2009. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ,többet nem iszok ennyit és ha keveset akkor is lesz mellettem mindig valaki aki szemmel tart....akkor ne is említsem az orvosnál ezt?
2009. júl. 19. 14:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha benned volt a tampon, akkor biztos nem feküdtél le vele. Én a helyedben meg sem említeném az orvosnak. Egyébként pedig mehetsz szűzen nőgyógyászhoz. Én is szűzen voltam először nőgyógyásznál, és engem meg is vizsgált rendesen, csak óvatosabban és kisebb műszerrel. De lehet, hogy nem is kerül vizsgálatra sor, majd az orvos eldönti, hogy lehet elég ultrahang, illetve vérvétel.
2009. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
azt fogja látni ha a szűzhártyád át van szakadva de az sportolástól is lehet
2009. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
arra készülj fel h nem a hüvelyeden keresztül fogja megvizsgálni a petefészkeidet. hanem a végbeleden keresztul. még mielőtt lepontoznátok, ez igy van.
2009. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!