Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez most mi? Félek hogy rossz...

Ez most mi? Félek hogy rossz dolgot csináltam!?

Figyelt kérdés

Ma megujjaztam magam. (14 éves vagyok és szűz). És nem csináltam dúrván meg ez a 2. alkalom hogy megujjaztam magam! És elkezdtem kicsit vérezni ez nem megjövés meg ilyesmi Szerintetek átszakadt a szűzhártyám?

Nem merem elmondani ezt senkinek se anyumnak meg SENKINEK!! Ez nagyon gáz szerintetek?? Nagyon félek hogy bajt csináltam ezzel. És ha átszakadt akkor mit fogok mondani a barátomnak?????? Kérlek segítsetek!!


2009. júl. 19. 19:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

nincs barátom de ha lesz nagyobb koromba és leakarunk feküdni akkor mi lesz??

Meg nem is fájt ez az egész dolog. Kérlek válaszoljatok!!

2009. júl. 19. 19:09
 2/13 anonim válasza:
100%

nembiztos hogy kiszakadt. lehet csak megsértetted magad a körmöddel kicsit.

ha mégis, a barátod nem is fogja kérdezni, vagy örülni fog hogy neked nem ez az első(legalábbis szerinte), vagy tudatában van annak hogy szűz vagy, és a szűzhártya sportolás közben is kiszakadhat, egyéntől függ, kinek milyen erős.

2009. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem csak megsérthetted 1 picit magad. Bajod nem lehet, és ettől még szűz maradtál!
2009. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%
A lányok nagyrésze a nagy Ő előtt félig meddig már elveszti a szűzhártyája egy részét. Ettől nem dől össze a világ. Valószínű, hogyha megsértetted akkor is csak kicsit. A párodat meg majd szerintem sem fogja különösen izgatni, hogy most ott van-e vagy nincs. Úgyhogy nyugi. A lányok nagyrésze csinál ilyet, csak nem mindenki vallja be. :D
2009. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
25%

Nem történt tragédia, de milyen szép lenne, ha megőrizted volna magad az igazinak.


Az igazi udvarlódnak, szerelmednek, vőlegényednek, férjednek, és házasságkötésetek éjaszakáján átadtad volna (Még megteheted) ajándékba. Istennek a Biblia szerint ez az akarata. (Isten csak tudja, ha ő alkotott minket, és a szex is a ő ajándéka!!!!!!


A szex, élvezet, gyönyör a házasságba való és attól kapod akit Isten neked ajándékul adott, és akinek örök hűséget fogadsz majd.


Lehet másként is, de annak megvan a fájdalmas következménye.

Betegségek, válások, szorongó gyermekek, és AIDS. stb.


Érdemes lenne arra figyelni aki a szexxel megajándékozta az embert, a Teremtő Istenre, aki nagyon boldoggá akar tenni Téged is!


Olvad a Bibliát kezdd Lukács evangéliumánál, keress egy jó ker. ifjusági közösséget, ahol készülnek az életre, házasságra, fényesebb jövőre, mint amit sokan nem fognak elérni, mer rosszul keresik, rossz úton járva.

Szeretettel G.B.

2009. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
En is igy jartam nyugi....bar en 16voltam es elkezdtem verezni...eloszor megijedtem aztan beletorodtem hogy lehet atszakitottam vagy megsertettem...de nyugi az elso alkalom attol meg ugyanolyan erzes lesz, es mg szuz vagy!!!!akar mi is tortent....sajat tapasztalatombol kiindulva...az elso sexnel nem vereztem viszont 2.ik alkalommal kicsit igen szoval en csak megserthettem a szuzhartyam es valoszinu annyira tagulekony hogy az elsonel nem vereztem.
2009. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
55%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:18


OMG.. o.O

És a lehető legjobb és legegyenesebb út a rövid házassághoz és a megcsaláshoz..

Kivéve, ha mindkét fél ennyire hívő és "fél" isten haragjától.. Dzsíízösz..


Arra nem gondolsz, hogy a szex is olyan mint a drog. (átvitt értelemben persze) Ha valaki egyszer rákap az ízére, mind több és több kell neki.. és addig, amíg ki nem éli magát, addig úgysem fog tudni leragadni egy embernél..

2009. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell elmondanod senkinek sem. Sok lány maszturbál az első szex előtt. Szerintem ez normális, legalább megismered a saját tested. Nem értem, hogy mi a probélma. Olvasgass néhány kérdést itt, szinte mindenki maszturbált már mielőtt előszőr szexelt. Ez tetmészetes dolog. Az meg, hogy véreztél, ez van. Van, aki vérzik előszőr, nem kell ettől sem megíjedni.
2009. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1918-asnak: nem szexelt a kérdező, hanem megujjazta magát.. szóval még szűz. egyébként meg egyetértek a másik erre reagálóval..

a kérdezőnek meg annyi, hogy nagyon sokféle képpen kiszakadhat a szűzhártya (nekem pl. kiskoromban egy csúnya esés miatt), van akinek alapból nincs is, szóval ezen nem fog múlni.ha megmondod a barátodnak hogy szűz vagy, a hártya fogja a legkevésbé érdekelni

2009. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
sztem vanrá eeély h kicsit átszaskítottad, és sztem ez gáz. egy 14 éves még minek újjazza magát? sztem másdolgokkal kéne még foglalkozni...
2009. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!