Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez most mi? Félek hogy rossz...

Ez most mi? Félek hogy rossz dolgot csináltam!?

Figyelt kérdés

Ma megujjaztam magam. (14 éves vagyok és szűz). És nem csináltam dúrván meg ez a 2. alkalom hogy megujjaztam magam! És elkezdtem kicsit vérezni ez nem megjövés meg ilyesmi Szerintetek átszakadt a szűzhártyám?

Nem merem elmondani ezt senkinek se anyumnak meg SENKINEK!! Ez nagyon gáz szerintetek?? Nagyon félek hogy bajt csináltam ezzel. És ha átszakadt akkor mit fogok mondani a barátomnak?????? Kérlek segítsetek!!


2009. júl. 19. 19:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

lehet átszakadt, de az semmi gond, első szeretkezésnél ezzel már nem lesz "probléma" :D

miért baj az ha 14 évesen csinálja? csak azt ne mondd hogy 18 alattiak rá se nézzenek magukra.. különben is este unatkozik és szeretne magával megismerkedni :D későbbi jó szex alapja h ismerje magát, meg mi a jó neki :) áhh erre nem is reagálok többet, nem akarok csunyát mondani :) mindenkinél más korban kezdenek el dolgozni nagyon a hormonok..

2009. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a túl korai maszturbálásn egyáltalán nem a jó szex alapja. megszokja magától, ahogyan csinálja, és később a pasival is csak így tud majd elmenni, vagy sehogyse. ésakkor jönnek majd a gondok, meg az újabb kérdések ide, hogy: Miért nincs orgazmusom????
2009. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%

A hüvelyedet hagyd békén. nem sok örömöd telik abban, ha megujjazod magad, viszont elkaphatsz egy csomó fertőzést, és ha nem jól csinálod, meg is sérülhgetsz, mint ahogy most is megsérültél.


Ha maszturbálni akarsz, akkor a csilkódat izgasd. Ne legyen száraz a csiklód, kenj rá valami síksítót: nedvességet a hüvelybemenetedről, vagy egy kis nyálat.


A szűzhártyád léte vagy nem megléte semmit sem számít. Amíg pénisz nem járt benned, addig szűz vagy.

2009. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!