Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ezt rendbe, amugy...

Hogy tegyem ezt rendbe, amugy meg nagyon rossz volt amit csináltam?

Figyelt kérdés

Ma ugymond bünöztem! Reggelire még rendesen zabkását ettem, de utána jött hogy megettem egy vajas zsemlét (nagyon megkivántam mert anyukám sütötte reggel, és még ropogos volt), utána elmentünk egy bazárra ahol minden tele volt cukorvattával és zukros mandulával, azt még meg tudtam állni, késöbb aztán mégis ettem 2 gomboc fagyis. Most vacsoráztunk és annyira éhes voltam hogy nem tudtam megállni az evésel, grillcsirke volt, én meg edtem belöle "jó sokat" bayor krumplisalátával. Ami még bánt az az hogy tegnap meg még sportolni sem sportoltam mert olyan fáradt voltam hogy már 19-kor elaludtam, ezt hogy tudom most rendbe hozni, ezt a sok kajálást????

A helyesírásomért nem kérek kritikát!


2011. máj. 7. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
edtem... ez fájt. Amúgy semmit, mivel néha lehet bűnözni, nem fogsz tőle 10kilót hízni, holnaptól folytasd a szokásos táplálkozásod, és mozogj, ennyi.
2011. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
juj most hízol 7 kg-t ajaj!
2011. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit ettél?

Egy tál kása, egy zsemle, 2 g fagyi, meg csirke salátával. Ez nagyon kevés, szinte semmi.

2011. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ahogy mondtam, a helyesírásomért nem kérek kritikát mert nem lakok magyarországon és eltanultam, amugy meg nagyon sok csirkét és KRUMPLISALÀTÀT edtem vacsorára, és ugy tudtam hogy az nem jó ha este sok ételt eszünk.
2011. máj. 7. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, tudom hogy azt írtad ne kössünk bele, csak na, az tényleg fájt, de nem is csesztetlek ezzel. Szóval leírom mégegyszer, semmi baj h ilyet ettél, holnaptól ne tedd. Esetleg ha megint ilyen lenne próbáld meg délelőtt enni ezeket. De néha néha belefér ha alapjáraton jól kajálsz és mellette sportolsz.
2011. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez koplalás, nagyon kevés

hiába etted vacsira em fogsz hízni mivel felhasználja a szervezeted mert napközben pedig éhezett

2011. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de nem is éheztem :-)

amugy meg ahogy mondtam bazáron voltunk egész nap, igy nem tudtam enni valami sokat, ott meg csak cukros édeségek voltak, és azért meg büszke vagyok magamra hogy nem edtem belöle, mert amugy nagyon szeretem az édességeket

2011. máj. 7. 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Tudod néha nem is árt, ha tartasz egy lazább napot.
2011. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!