Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom szeretné elvenni a...

A barátom szeretné elvenni a szüzességém még ő is szűz és ugyebár én is az vagyok. Lefeküdjek-e vele?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is nagyon lefeküdni vele, de nagyon félek, hogy a többiek majd furán néznek rám...félek attól is, hogy fájni fog...vagy, hogy nem tudom rendessen kielégíteni...

nála jobb partnert viszont el se tudnák képzelni az első alkalomhoz.. (L/14,5)


2009. okt. 22. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
ezt csak te tudhatod, ahogy érzed, de szerintem még fiatal vagy, gondolkozz rajta, ha NEM et mondasz nem vesztesz vele semmit
2009. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem benne - ha tényleg szerelmes belé - ugyanezek a kérdések/aggodalmak felmerülnek. Én magam részéről azt mondom, hogy várjatok. De ez totál magánvélemény.


Amit mindenképp javaslok: beszéljétek meg! Ha a kapcsolatotok van olyan, hogy az első szeretkezésen gondolkodtok, akkor feltehetőleg van ahhoz is elég bensőséges, hogy megbeszéljétek egymással az ilyet. Ha mégsem, akkor várjatok. Nem kell elsietni semmit, a szerelmet meg pláne.

2009. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyidősek vagytok? Szerintem várjatok még. Elcsépelt dumának hangzik, de tény, hogy túl fiatal vagy a szexhez, és ezt Te is tudod, azért vagy most is bizonytalan.
2009. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
fiatal vagy még.
2009. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mitől néznek majd rád furán a többiek ?

A hátadra teszel egy táblát, hogy "Engem már megdugtak"

Áruld már el, hogy honnan látszik egy lányról, hogy szűz vagy nem.

Az hogy fájni fog-e nem tudhatod. Ilyen fiatalon valószínű először bénázni fogtok, úgyhogy mindkettőtök részéről maximális toleranciára van szükség.

Mindent beszéljetek meg előtte és utána is.


Egyébként én is úgy gondolom, hogy még korai. Ismerjétek meg egymás testét ( petting stb.) aztán ha már lesz egy kis gyakorlatotok akkor álljatok neki. 1-2 hónap múlva.

2009. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. okt. 23. 08:32
 7/16 anonim válasza:
0%
Én meg vagyok győződve arról, hogy a menyasszony és a vőlegény az esküvő alkalmával nem adhat egymásnak szebb ajándékot, mint az oltárig megőrzött tisztaságot.
2009. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is kb annyi idős voltam, mint te, amikor elvesztettem. Nem bántam meg egyáltalán, mert szerettem (és azóta is szeretem) a barátomat, mert odafigyelt rám, mert egyszerűen tökéletes volt. Elég hosszú ideje voltunk együtt, és előtte sokat beszéltünk róla. Ha nem akartam volna, tudott volna várni, de mindketten akartuk.

Szerintem ha még nem tudod, hogy megtedd-e, vagy ne, várj. Ha úgy érzed, tényleg felkészült vagy, akkor szerintem nyugodtan megteheted, én úgy gondolom ez nem kor, hanem érettség kérdése. Ha elég érett vagy hozzá, nincs gond.

Szóval: ha bizonytalan vagy, várjatok. Beszéljetek róla.

Ha esetleg sor kerülne rá, akkor most egy picit mesélek az élményeimről.

Nekem fájt, de nem volt olyan vészes. A barátom nagyon odafigyelt rám, kérdezte, hogy fáj-e, és hasonlók. Nekem ez nagyon sokat jelentett, ahogy az is, hogy tudtam, ha megkérem abbahagyja. De nem kértem meg.

Az miatt ne aggódj, hogy "nem tudod rendesen kielégíteni", szerintem élvezni fogja :)

A többiekről meg annyit, hogy ha nem kürtölöd világgá, senki sem fogja tudni. Ha el akarod mondani valakinek, csak olyannak, akiben maximálisan megbízol.

Bárhogy is döntesz, sok szerencsét! :)

L/15

2009. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja és a pettinget kihagytam ;) De az talán a legjobb módszer arra, hogy megismerd a barátod testét, hogy mit élvez, és természetesen a saját tested is, hogy mi a legjobb neked. Ennyi :)

L/15

2009. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2009. okt. 23. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!