Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem rá? A barátom még...

Hogy vegyem rá? A barátom még szűz. Elég rég együtt vagyunk már és én szeretnék végre már többet is. Ő ezt tudja, mégsem tesz semmit. Párszor már voltunk úgy hogy kevés választott el attol, de azt hiszem "megijedt". Vagy nem tudom mire gondoljak.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 12:48
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%

Ki mennyi idős? Mióta vagytok együtt?

lehet még nincs felkészülve és még korainak tartja. Vagy mert nincs tapasztalata.

2009. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
71%
Beszéljeték meg, de semmiféleképp ne erőltesd a dolgot.
2009. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem erőltetek semmit. Azt várom hogy ő kezdeményezzen. Már több mint 1 éve együtt vagyunk és mindketten elmultunk már 18 évesek. Azt tudom hogy el van bizonytalanodva bizonyos dolgok miatt, és nem tudom hogyan segitetnek neki hogy ezeket legyőzze.
2009. júl. 20. 13:01
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Beszéégessetek sokat a szexről szexmentes helyzetben, amikor nincs abban a "veszélyben", hogy szex lesz belőle.


Egyébiránt azt a problémát kellene átbeszélni és megoldani, amiről írtad, hogy el van bizonytalanodva. Ha ennél többet nem írsz, nem tudok ennél többet segyíteni, sajnos.

2009. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos rossz hirt kell közölnöm a barátod tipikus 21.szézadi puhap.csű looser......... Na d ekomolyan,ki hallott már ilyet,hogy a nőnek kell körbeudvarolni,még honapok,évek után a férfit? Mitől férfi akkor ő??hagy ott a p..csába
2009. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha a "barátom" helyett "barátnőm" lett volna írva, akkor érthető lenne. De ez így tényleg nagyon furcsa!


Irigylem a barátodat hogy ilyen vagy vele!


Sajnos a barátnőm pont úgy viszonyul hozzám, mint a pasid hozzád.

Megértelek hogy min mész keresztül!


Kitartás ;)

2009. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Épp akartam is mondani, hogy miért van az hogyha egy lány még nem érzi felkészültnek magát akkor minden rendben, az nem gond "várni kell rá", de ha ez egy pasival van úgy akkor az már egy "21.szézadi puhap.csű looser". Mivel másabb egy lány eseteben mint egy fiunál? A csajt is ott hagynád ha nem akarná még?
2009. júl. 21. 13:38
 8/18 anonim válasza:

Ezt akár az én barátnőm is írhatta volna. Nálunk ugyan ez a helyzet. Tudom, hogy a barátnőm többet akarna már, és én is (ez egyértelmű), de valahogy mindig rossz az időzítés vagy a hely, ezért gondolhatja ő is ugyanezt rólam.


Ne legyél annyira biztos benne, hogy a barátod beijedt. Számos más oka lehet annak, hogy nem mászik rád. Itt gondolok arra, hogy nem érzi megfelelőnek a helyszínt stb.. Mikor már ott vagytok, kérdezd meg tőle hogy "most jó lenne neked?" Ezzel a kérdéssel bátorítanád is, és másrészt módja lenne elmondani, ha nem.. és azt is hogy miért.. Meg is beszélhetitek a dolgot akár.


21/Fiú

2009. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A helyszín nincs odaírva, de ha abszolút biztonságos a hely (például saját lakás) akkor teperd le..:P

Szerintem közelítőleg hasonló típus vagyok és szerintem határozottan kell közelítened felé amikor jó hangulatban vagytok. Leteperés alatt nem ráugrást értek persze, hanem fokozatos céltudatos izgatást és "kibontakozást". :)

Ha csak szóval ellenkezik, de nem tol el határozottan akkor folytathatod. Mivel fiú ezért nincs túl sok választása ha egyszer elkezdik felizgatni.

(Ő nem lesz felkészülve rá, úgyhogy a különböző védekezéshez szükséges dolgokról neked kell gondoskodnod pl.: óvszer)


(F\23)

2009. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

23:29-es vagyok. (előző)

Szerintem most az ideális az időpont. Nyár van, hőség, és benne is tombolnak a hormonok.. Ha nincs lakás, akkor le kell csalnod a Balatonra nyaralni. Remélhetőleg van annyi pénzetek, hogy egy hétre vagy hétvégére kivegyetek egy szobát.. És akkor ott kell megteremtened egy biztonságos, baráti, kellemes, szerelmi hangulatot, amiben kisebb lesz az ellenállása, és az előző válaszom alapján kell eljárni.. :P


(23/F)

KG

2009. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!