Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lassan eljön az alkalom, hogy...

Lassan eljön az alkalom, hogy elveszítsem barátnőmmel szűzeségemmet és nem tudom hogy hogyan? :SS

Figyelt kérdés
Romantikus lenne egy erdőben vagy,inkább egy szobában elveszíteni?Bocsánat nem tudom mit tegyek barátnőm mondta neki mindegy csak vele legyek és szeretkezünk...:\Sűrgősen kérem választ!
2012. aug. 9. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szobában ha csak nem akarod muslincák közt elveszíteni.Nem kell túl kombinálni,ő úgy is jobban izgul.
2012. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
erdőben? miért nem kezditek egyből a hősök terén?
2012. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,majd meg látom,hogy ő hogy szeretné!Köszönöm
2012. aug. 9. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:
nem jött el semmiféle alkalom. ha eljött volna, nem ide jönnél a hülye kérdéseiddel.
2012. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha sürgős,akkor csináljátok most ott,ahol vagytok.
2012. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Relax :D Nem feltétlen a körülményektől lesz valami emlékezetes, mert hisz így is úgyis szeretitek egymást.

Mondjuk én sose értettem első alkalomra mért kell így rákészülni, mármint, ha valaki előre gyertyát gyújt, meg rózsaszirmok, meg mit tudom én, és valahogy mégsem jön össze, vagy közbe jön valami, az olyan hülye helyzet... :D

Szerintem mindegy hol, a lényeg, hogy nyugalom legyen körülöttetek, és senki ne zavarjon meg :D

2012. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ágyban, előjáték, beteszed, reszelés, kész...

Gumi legyen. Ja, azért kicsit bonyolultabb....

Ne gondolkodj, csináld!!!!!!!

2012. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hősök terén? ott azé nem az egy erdő ahova senki sem jár!:)
2012. aug. 9. 13:47
 9/11 A kérdező kommentje:
rendben!:)köszönöm
2012. aug. 9. 13:48
 10/11 anonim válasza:
Gumi legyen ....,mert gondolom nem akarod a csajod eletet egy babaval ilyen fiatalon elrontani...meg a te eleted sem...
2012. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!