Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez mennyire normális? Voltatok...

Ez mennyire normális? Voltatok már hasonló helyzetben? (kicsit hosszú, bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 és 25 közötti lány vagyok, a koromat nem akarom leírni,egyéb okok miatt.Még szűz vagyok.

Beszélgettem Msn-en egy párszor egy pasival, ott lakik ahol én. Azt mondta találkozzunk. Gondolkodtam rajta. Már 1 éve szakított velem a barátom , de még nem igazán sikerült magam túltenni rajta:S Ezért úgy gondoltam megpróbálom,talizok vele és akkor hátha szépen kialakul egy szép kapcsolat.Elmentünk este egy parkba, leültünk a padra, beszélgettünk, majd egyre jobban nyomult rám.

Én nem szeretem az ilyen pasikat, biztos vannak ilyen lányok, de én nem az a fajta vagyok.

Szóval szóba került a sex, elmondtam neki, hogy én még ne voltam pasival. Megértő volt. Majd nem akarom részletezni a dolgot, de rögtön "lerohant" elősször a mellemhez nyúlt, csókolgatta, majd egyre merészebb lett és megujjazott.

Nem is tudom miért engedtem meg neki, hogy idáig elmenjen. De más nem is történt.Továb nem jutottunk, mert leálítottam.

A kérdésem, problémám az, hogy nem igazán izgultam fel, akkor se mikor lent simogatott.Szóval oyat érzetem, olyan volt, mint amikor elmész a nőgyógyászhoz, nála is le kell vettkőzni és megvizsgál.Értitek, akkor se izgulnak fel a nők.Szóval semmit.

Mitől lehet szerintetek? annak ellenére hogy szűz vagyok, kívánom a sexet, csak pl. érzelem nélkül nekem szerintem nem menne.

Egyrészt nagyon feszült voltam, mert bárki megláthatott volna minket, másrészt, akkor találkoztam vele elősször és ugye első alkalommal az első "randin" az érzelmek még nem alakulnak ki.

A volt barátom, akivel nem sokáig voltunk együtt, nagyon szerettem, sokszor szóba került a sex, de mire rákerült volna a sor, addigra szakított velem A lényeg, mikor vele voltam a buliban és odaült mellém, átkarolt, és simogatott, csókolgatta a nyakamat, olyan érzés fogott el, amit akkor éltem át elősször. Vagy pl, mikor a parkban ültünk beszélgettünk, átöleltük egymást, simogattuk, akkor éreztem igazán úgy, hogy most rögtön odaadnám magamat neki :)

Ebből csak azt akartam kihozni, hogy ezzel a pasival akivel elősször találkoztam miért nem éreztem ugyan azt mint a volt barátomnál, miért pl. miért nem izgultam fel, mikor simogatott és stb.már leírtam.

Szerintetek ez normális dolog? Az érzelmek miatt van és az miatt is, hogy nagyon nyomult és nekem az ilyen pasik abszorut nem jönek be.Egyértelmű volt, hogy mit akar már az első találkozáskor , lehet csak arra kellettem volna neki utánna többet nem is akart vona találkozmi vele.

Attól félek , hogy nem lennék képes a sex közben eljutni az orgazmusig vagy odáig hogy felizguljak a petting során vagy arra is gondoltam ez az érzelem miatt van. Mivel elősször taliztam vele, jóformán semmit nem tudok rólla, és már rögtön a lényegre akart térni.

Ez normális dolgo volt. Jár már valaki hasonó helyzetben.

Kérlek segítsetek.

Megjegyzéseket nem kérek!!!!!

Köszönöm.


2009. júl. 22. 05:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

még az hozzá tenném, hogy nagyon kiábránultam a pasiból, nem ezt vártam az első találkozáskor.

A volt barátommal egészen más volt a helyzet, abszorut nem nyomult, nem rohant le rögtön vele az első randi vagy találkozás nagyon jól sikerült.

A a baj, hogy mindenkiben az ő tulajdonságát keresem :S de ez a fiú meg se közelíti ilyen téren a volt barátomat.

2009. júl. 22. 05:57
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális. Jó látni, hogy vannak még olyan lányok is, akik nem komplett k*rvák. Én is olyan valakit keresek, mint Te...
2009. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor úgy gondoldod, hogy nincs velem ilyen téren probléma, hogy teljesen normális, hogy nem tudtam felizgulni? Bocs hogy így írom. Csak anyira megijedtem,nem ilyennek kébzelem el az első alkalmat, nekem érzelem nélkül nem megy :S
2009. júl. 22. 07:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is ilyen vagyok amilyen Te. Csak 31/f kivitelben. Kívánom a szexet,d enemhinném hogy menne egy alkalmi partnerrel, elsőre. Nekem valahogy kellenek a szexhez vezető lépések. Szeretnék randizgatni, udvarolni, kéz a kézben sétálni, forrón csókolni, símogatni de nem első alkalommal mindent. Szeretném az illetőt jobban megismerni, szeretném ha bolondulnék érte. Szeretném megmondani a szemébe hogy mennyire szeretem...na jó abba is hagyom mert még a végén leszólnak hogy mennyire lúzer vagyok. De én nem tudok más lenni. Kínoz a szex hiánya, de nemhiszem hogy menne egy szinte vadidegen nővel, elsőre.

31/f

2009. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút normális nő vagy. Úgy működsz, mint egy nő, nem pedig úgy, mint egy k.urva.


A nők szexualitása más, mint a fériaké.


A férfiak látványra indulnak be. Elég nekik egy jó cickó, egy formás popó, és már állnak is. Lehet, hogy mellette borzasztóan szerelomesek egy másik nőbe, és soe csalnák meg, de ez nem akadályozza meg őket abba, hogy felizguljanak teljesen idegen nőkre is.


A nők azonban elsősorban érzelmi alapon működnek - mármint ha jól működnek. Ők szerelmesek, és ezért kívánják a szexet, és csak azzal kívánják, akibe szerelmesek. És még vele se kívánják mindig. Mert pl ha neheztelek a férjemmel, akkor addig rá se tudok gondolni a szexre, amíg ki nem békültünk.


Amikor majd szerelmes leszel, nem kell, hogy megujjazzon. Elég lesz, ha egymásra néztek, és attól is el fogsz olvadni. Garantálom.

2009. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ez teljesen normális..

hány éves ez a pasi??

olyan,mint egy szűz tini fiú..

2009. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
31 éves. Hm...nekem úgy tűnt, mintha nagyon ki lett volna éhezve. :S
2009. júl. 24. 08:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tényleg nemkellett volna engedned hogy idáig elmennjen a fiú, vagy csak kíváncsivoltál milyen is. De ez nemnagy gond csak ha véletlen összejönnétek erre már biztoshogy emlékezni fogtok. És azért nem éreztél semmit mert féltél mivel neked ez első alkalom és a hely is sokat számít hogy hol történik meg.

És sztem normális dolog h ilyenkor semmilyen nagy élménybe nincs részed mivel ha nemérzel semmit iránta vagy épp nemszámítottál arra hogy képeslenne idáig elmenni veled a legelső talinál.

2009. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Veled az első randin el lehet idáig jutni?

(ehhez a kérdéshez azt hiszem nem is kell komment...)

2009. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
89%
ne hallgass a felettem lévő kérdezőre!Az életben lesznek bunkó emberek akikkel találkozol,úgy mint ez is itt felettem!Normális vagy,semmi baj veled!!!Össze voltál zavarodva.Ennyi.Ezért engedhetted neki h megujjazzon első randin.Szerintem nem olyan lány vagy aki ezt túlzásba vinné.
2009. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!