Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat kérnék. Ki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérnék. Ki volt már hasonló szituban? 22/F Kort és nemet is kérnék és normális választ.

Figyelt kérdés

Szerintetek mit tegyek? Hagyjam? Vagy miért csinálja? 22/f Kort és nemet is kérnék. és NORMÁLIS válaszokat.

Van egy csaj akivel 2hónapja ismerjük egymást. Már 2x találkoztunk is ahol jo volt minden(kézfogás, simogatás stb) de ki kellett mennie 2 hétre külföldre és okt.közepén jött haza. Nagyon sokat msnezünk meg beszélgetünk telón, ahol adja a pozitiv jeleket(h majd idemenjünk, meg ugy szeretlek, meg hiányzol stb..).DE az utóbbi másfél-2 hétben nem beszéltünk..Múlt héten kerestem egész héten nem vette fel meg írtam is neki nem válaszolt..állítólag mert az anyja korházban van és ő szinte mindig ott volt vele és némán volt a telefonja meg nem volt rajta pénz.. De ha szeret és fontos vagyok neki ahogy ő mondja akkor? Nem hiszem el h nincs 5 perce h visszahivjon v vlmi.. Meg ugy volt h talizunk tnap, de vas. amikor utoljára beszéltem vele msnen megbeszéltük h addig még beszélünk róla..és nem!szal elmaradt a tali.. Mit tegyek, v miért csinálja?


2010. nov. 26. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

hanyagold, ne fuss utána. ha akar valamit és tényleg fontos vagy neki majd akkor keres. tudom hogy rohadtszaar, pont 2 hete éltem át egy ilyet hogy azthittem minden oké és egyszercsak mintha elfelejtett volna, de én nem kezdtem el hivogatni és nem irtam neki még 8 sms t, és csodák csodája, másnap ő keresett engem.

ha meg nem keres magátol, akkor felejtős :(

2010. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nielindi ***** válasza:
én voltam ugyanebben a szituban: fekszem az ágyon, lapos az ölben és ezt a kérdést olvasom!
2010. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben igaz már több hónapja ismertem és elég sokszor találkoztunk nem 2x, és soxor nem tudtam, hogy mit higgyek....

Volt h 1 hétig nem tudtam elérni, nehezemre esett de elkezdtem én is hanyagolni, nem kerestem nem írtam neki semmit , kíváncsi voltam hogy egyáltalán ő keresni fog e , mert ha nem akkor csalódtam volna mert akkor nem is kedvelt igazán soha és nem is voltam számára fontos soha...


De kicsit több mint 1 hét után már keresett meg e-mailokat írt meg a kifogásokat h miért nem stb, rögtön persze nem válaszoltam 2 napig nem írtam én sem vissza....


De aztán ezt megbeszéltük, hogy ez így nem fog működni hogy ő nem elérhető és én sem vagy kellünk a másiknak és fontosak vagyunk egymásnak vagy hagyjuk az egészet, és tádááámmm siker..

2010. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2010. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sya,szerintem egy darabig ne keresd,és ha ő rádír vagy felhív akkor van értelme a dolognak,és tényleg bizonyítja a régebbi kijelentéseit!!!csak magadat marcangolod így!!Nem lesz könnyű a várakozás,de ha ő hív önszántából,az lesz a legszebb!kívánom hogy mihamarabb jelentkezzen,sok sikert!!!!!!
2010. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is hanyagold a lanyt. Ha akar majd keres, de öszinten szerintem le akar razni.
2010. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ha tényleg kórházban van az anyukája akkor érthető

téged 2 hónapja ismer az anyukáját születésétől kezdve.


Várj egy kicsit ....

2010. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vonj le következtetést addig, amíg ő nem mondja meg az okát. Ha kórházban van az anyukája, nagy stressz lehet neki...Hagyd, hogy megnyugodjon és tudjon veled is foglalkozni. Ez még nem sok idő. Meg nyugodtan írj csak neki! Csak egy sms-t. Hogy gondolsz rá, és kívánod, hogy jóra forduljon minden az anyukájával.

Nincs veszve semmi!

19/l

2010. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na miújság veletek?
2010. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Hát köszi az érdeklődést, de a helyzet nem javult. Állítólag kiment Berlinbe.. és erről nem szólt nekem..pedig állítólag magyon fontos vagyok neki és mindig örül ha írok neki.. Szeretne beszélni velem mondja, mert most itthon van az ünnepekre..de nem igazán tesz konkrét lépést ez ügyben.. Dec. elején mikor utól tudtam érni smsben akkor azt mondta, h sokat gondol a multkori talinkra talán sokat is.. és hogy hiányol minden értelemben.. De mivel kinnt van, így még msn-en sem tudunk beszélni.. Most karira írtam neki smst.. Nem tudom mit kéne h tegyek..

2010. dec. 26. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!