Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élők! Veletek is megesik hasonló? Normális dolog ez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 éve vagyunk együtt de külön élünk.Legutóbb 2 napot voltam nála és a 2 nap alatt nem csókolt meg 1X-r sem úgy igazán.Tudom hogy máshol járt az esze munka helyi gondok miatt de ilyen még sohasem fordult elő.Valamint egész nap csak ül mostanság a gép előtt meg az ügyeit intézi.Még is hív hogy menjek át hozzá mert azt mondja hogy örűl nekem,de rend szerint max 1 filmet nézünk meg este amúgy meg csak ülök ott hozzá szólni is alig lehet és szeretkezni is alig akar sőt mindig én kezdeményezek és sokszor érzem hogy ilyen na jó szinten megy a dolog.Mit tennétek a helyemben?Ti hogy vészelitek át a hétköznapokat?
2011. szept. 4. 20:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
Hàt ez nagyon hosszù pàrkapcsolat.
2011. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
?ezt kifejtenéd bővebben?esetleg válaszolnál arra amit kérdeztem?
2011. szept. 4. 21:06
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Kezdj el egy kicsit kivonulni az életéből, nem kell belőle nagy ügyet csinálni, csak pl. ne menj át, vagy kevesebbet érj rá találkozni vele, akkor rájön majd, hogy hiányzol neki.
2011. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem itt alapjaiban nem stimmelnek a dolgok.

1-1.5 év után össze szoktak költözni a felnőtt emberek,ha kellenek egymásnak.

Egyébként jól bírod.

Nekem az összes eddigi nőm 1 év után már gyakorlatilag kizsarolta az eljegyzést stb,ti meg csak ilyen tini szinten nyomjátok 4 év után is.

2011. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

10 éves kapcsolat után merem állítani: a barátod már nem szeret. Kihűlt a kapcsolat, már legfeljebb csak megszokásból van veled.

Sajnálom. De ezt gondolom.

2011. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk még főleg én nekem nincs semmi keresetem még meg nem lenne hova költöznünk se pénzünk sincs így sok élősködni meg nem akarok rajta.Nem érzem magam érettnek még a házasságra.Ami a kérdésemből is kiderülhet úgy hogy légyszí segítsetek.
2011. szept. 4. 21:20
 7/23 A kérdező kommentje:
21:14 miért mondod ezt?Nálatok hogy mennek a dolgok 10 év után?Hogy oldjátok meg az ilyesmit?Mivel tartjátok fent a tűzet?
2011. szept. 4. 21:22
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Oh velem is ez volt.... szakitottunk is.

Amugy meg lehet nem véletlenül ül a gép elött...lehet valakire vár =/

2011. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ja és mi 5évet voltunk 1ütt
2011. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
áh dolgát végzi csak:)sokszor ültem én oda meg nézegettem hogy mit csinál
2011. szept. 4. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!