Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » VAnnak olyan idősebb lányok,...

VAnnak olyan idősebb lányok, akiket kifejezettem a 20on éves szűz pasik izgatják a fantáziájukat?

Figyelt kérdés
a magas, jól kinéző, intelligens, vicces, komoly srácok.

2012. aug. 14. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
basszus, nem kell mondani hogy az vagy. Vagy ha olyan köztetek a kapcsolat az úgyis más akkor meg mind1. Majd ráérsz elmondani mikor már úgyis mind1.
2012. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogy kifejezetten az izgatna, azt nem mondanám, viszont nem zavarna. Ugyanis még én is szűz vagyok.
2012. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valaki sokadszorra is lehet béna, valaki meg elsőre is lehet meglepően jó.
2012. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát végülis egy helyes szűz fiút megrontani nem rossz dolog :D
2012. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

mert amúgy tényleg nem értem.

aranyos kedves vagyok mindenkivel, magas, erős, helyes, emellett van eszem is, vicces és komoly is tudok lenni, senkire nem haragszok soha és még mindig szűz vagyok. nemtom mit rontok el és hol

2012. aug. 14. 22:26
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz magas erős...ha az arcod nem tetszik a lányoknak

itt bukik a dolog.


Esetleg túl magasak az elvárásaid.

2012. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hmm, próbáltál már hogy is mondjam lefektetni egy csajt, szóval érted hogy egyértelműen nyomulni hogy te leakarsz vele feküdni? Nem arra gondolok hogy mint egy ősember, csak hogy utaltál rá, meg ilyenek. Vagy mondjuk megfogod a kezét, vagy felajánlod hogy megmasszírozd, akármi.
2012. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
még egy tökéletes egyén, aki nem kell senkinek. ez az oldal tele van szép, helyes, kedves, aranyos, tanult, izmos, divatos, udvarias, vicces, okos, gazdag, értelmes, barátságos, ambiciózus.... emberekkel, mégse kellenek senkinek. hát érdekes dolog ez :D +1 mártír
2012. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
frette WIN!
2012. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sudoku?!
2012. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!