Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy hogyan...

Lefeküdjek vele vagy hogyan álljak a dologhoz? (részletek lent)

Figyelt kérdés

van egy holland srác akivel nyár elején ismerkedtem meg Balatonon akkor kavartunk aztán ő ment haza de facebookon azóta is mindennap beszélünk többször is és úgy döntött jövőhéten meglátogat itt lesz 4 napig és nálam fog lakni szóval együtt leszünk éjjel-nappal.

18 éves vagyok és még szűz (tudja)

nem azért utazik ide,hogy megfektessen (ha numerára vágyni megoldaná olcsóbban Hollandiában tapasztalttal )

vannak mellette szóló érveim és ellen szólók is de kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre.tudom,hogy a helyzettől fog függni és nekem kell döntenem de légyszíves próbáljátok magatokat a helyzetbe képzelni és az alapján dönteni,hogy ti mit tennétek.

köszi :)


2012. aug. 16. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
ha én a helyébe lennék úgy gondolnám, hogy a csaj minimum megdugatja magát velem, ha már ennyit utazok és költök miatta:)
2012. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kleo25 ***** válasza:
100%
Hát ha nálatok fog 4 napig lenni, nem tudom tulajdon képen neked kell érezni, hogy most lefekszel-e vele vagy sem, de tény és való hogy elég lovagias az hogy eljön hozzád 4 napig biztos talált benned valami meg foghatatlant,hogy el jön hozzád, hogy veled lehessen.
2012. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
71%

Ismerem én a fajtádat... :D

Hatalmas szerelem külföldivel, reggelig chatelés, és azért a biztonság kedvéért meg fog fektetni, ha nem először akkor következőre. Voltál már Hollandiában? Nem rossz hely végül is. Szállás ingyen. Ideális. Csináld csak, ha csak nem tűnik veszélyes arcnak a csávó... de ne vedd komolyan magad ezentúl. Meg ne várd el senkitől se, hogy 3 évig komolyan vegyen XD


18/F

2012. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Évike147 válasza:
100%
A sógornőm volt ilyen helyzetben, hát nála képes volt ennyit utazni csak ezért az illető. Vannak érdekes emberek, de ehhez magát a pasit kellene ismerni, mert természetesen nem kell mindenkiről egyből a legrosszabbat feltételezni.
2012. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Csak annyit mondok, ha megteszed, védekezz!

És mindenképpen óvszerrel!


Ha bármi bajod lesz (betegség, terhesség), külföldiként még könnyebb neki úgy eltűnni az életedből, hogy sose látod. Felelősségvállalásra nem számíthatsz, neked kell magadra odafigyelned kétszeresen is.


Egyébként, hogy mit tennék a helyedben...

ha szűz lennék, szerintem nem vele tenném meg.

2012. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi pénzért, amennyibe az utazás kerül, Hollandiában sem kapna szűz lányt...Thaiföld meg túl messze van. Szóval marad Magyarország:DD
2012. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy, el sem tudod képzelni, milyen erős érzelmi kötést idéz elő a szerelmeskedés. Ha nincs rá lehetőség - vagy szándéka részéről -, hogy tartsátok a kapcsolatot, és ilyen fejben eldőlős kérdés Számodra a dolog, akkor ne feküdj le vele. Ha halálosan odáig vagy meg vissza, és bele is halnál, ha nem feküdhetnél le vele, akkor úgyis fogsz vele.

Én személy szerint undorodnék egy fiútól (lelkileg), aki "megoldaná akár tapasztalttal"...

2012. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy döntöttél végül?
2012. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!