Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány óvszert használtok el...

Hány óvszert használtok el átlag egy együttlét alatt?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok és rengeteget próbálok okulni, de teljesen összezavarodtam már. Mindenki azt írja 1 gumi kell. Szakértő azt írja, hogy: kell 1 a vaginális szexhez, kell 1 az análishoz, kell egy az orálishoz fiúnak, és még 1 orális a lánynak. Na most anált alapból kihagynám, nyaláshoz nem érzem szükségét hogy egy szatyort nyaljak, de akkor ugyanígy a "szopáshoz" is, nem hiszem hogy a gumit akarják szopni. Az alap meg a tartalék pedig egyértelmű. Tapasztaltakat kérdem most akkor hány darabbal készüljek fel? :D

2012. aug. 18. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyet se utálom a gumit.
2012. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Orális szexhez is van aki használ gumit mert így aki alapból nem bírná sokáig így tovább bírja mert nem annyira intenzív érzés. Ráadásul vannak érzékenyebb pasik is és eleinte nekik jobb úgy. És ezért vannak az ízesített óvszerek. Bár én azokat leginkább az illatuk miatt szeretem (:
2012. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Attl függ hányszor akartok együtt lenni. Ha többször is adódhat, minden aktushoz kell egy originál, mivel ezt nem szokás újra felhasználni.


Amugy pedig piszok egyszerű a dolog és még spóroltok is vele, ha nem egy darabosat vesztek. Lehet kapni nagyobb csomagot is. Sőt olyat is amiben egy csomagban több féle van, aztán meg van oldva a keleti kérdés.

2014. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!