Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen volt az első? Ha...

Milyen volt az első? Ha rossz, miért?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok, így érdekel a dolog, hogy mire számítsak...

2012. máj. 10. 19:01
 1/4 anonim válasza:
En is az voltam az elsonel ami 4 eve volt nagyon izgatott vtam es fajt is egy kicsit azota rendszeresen csinalom. Azota elmondhatom h mar nem vagyok gyantaszuz.
2012. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy prostival volt, szar volt.
2012. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt, és eléggé véreztem is... viszont összességében pozitív élmény/emlék mert azzal a férfivel volt akit igazán szerettem/szeretek mind a mai napig, és ő viszont szeret :)


A lényeg hogy hosszan hangolódjatok rá, simogatás, ujjazás, csókolózás... Óvszer legyen nálatok! És csak akkor próbáljon behatolni amikor már nagyon felizgultál...

2012. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam, közeledtem a 17hez. Nyáron történt, pontosabban tavaly júniusban. 3 és fél hónapja voltunk már együtt, előtte alaposan felfedeztük egymást testét. Először, amikor elkezdte bedugni, akkor meglepődtem az érzésen, mert ilyesmit még nem tapasztaltam. Nagyon figyelt rám a párom, bár volt egy kisebb fájdalom, amikor átszakított, meg hát nagyon szűk is voltam. Azután sokkal kellemesebb lett az érzés és nagyon jót szeretkeztünk. Utána volt vérzés, másnap pecsételtem, de egy tisztasági betét megoldott mindent. 14 hónapja vagyunk együtt, mindketten szüzek voltunk.

A lényege az, hogy ne kapkodd majd el, előtte alaposan ismerd meg a másikat, szerelemből történjen, megfelelő körülmények között. Egyénfüggő a fájdalom és a vér, de ha a párod szeret és te is szereted őt, nem lesz probléma.

2012. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!