Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom elfogadni magam, a...

Nem tudom elfogadni magam, a testemet és ezért nem merek lefeküdni senkivel, hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Ha valaki tetszik, ahhoz nem merek közelíteni, mert ha én nem feküdnék le saját magammal, akkor az aki egy jó pasi miért tenné (nyilván megkaphat mást is.....jobbat nálam). Lenne lehetőségem, olyannal aki annyira nem jön be, de azzal meg minek, hiszen, a szexualitásban csak fontos, hogy kívánjuk a másikat?! Mit tegyek?

2012. aug. 21. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Ennyire ronda vagy vagy csak bemeséled magadnak.Szerintem a második.De ha kiteszel egy képet vagy küldesz privátba akkor megmondjuk,hogy van-e félnivalód.
2012. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudhatom, hogy mivel nem vagy elégedett, de két gyakorlati dolgot mondok most, aztán jöhet a többi "nem a külső számít" komment.


1. EGYETLEN nőt se ismerek, aki elégedett lenne a testével, mégis élnek nemi életet.

2. viszonylag kevés testi hiba van, amit egy pasi nem lát elsőre egy nőn, ha ezzel együtt udvarol neked, akkor elhiheted, hogy nem különösebben érdekli mit fog találni a ruha alatt (illetve érdekli, csak nem fogja zavarni).

2012. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fülünyúl ***** válasza:
32%

Pont ezen önbizalomhiányoddal saját magad akadályozod meg hogy bárkivel is összegyere vagy lefeküdj.

Tanácsom: gyilkold ki magadból az önpusztító önbizalomhiányt, mert ezt mindenki látja rajtad azonnal, valamint esetleg saját kaliberednek megfelelően keress párt, tehát ne egyből sekélyes lelkületű bombázóknál próbálkozz. (Kivéve ha vastag bankszámlád van, mert akkor nekik még inkább nem számít sem a korod sem a kinézeted.) :)

2012. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van, én is leírnám, de minek ismételni.
2012. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy csúnya vagy vagy csak azt hiszed.

Ha valóban ronda vagy(Bár kinek mi a szép eltérő),akkor biztosan tudsz alakítani magadon.Sport,smink,hajviselet,öltözködés stb.

Ha nem vagy csúnya akkor meg gondolj pozitív dolgokra"Szép vagyok"stb talán hülyén hangzik,de ha fejben eldöntöm,hogy nem vagyok ronda és senki sem tökéletes akkor már így is nézem a dolgokat.Én is hasonló voltam,de sokat változtattam a külsőmön is.

2012. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Úgy nézek ki, mint egy terhes ( betegség miatt, testi fogyatékos vagyok): tehát nem vagyok duci alkatú, csak a hasam nagyobb, mint kéne. Szerintem ez így, ilyen aránytalanul, nagyon ronda. Ráadásul bőröm is nagyon érzékeny, ha legyantázom magam, tisztára kipattog mindenem, iszonyat, ha meg nem, akkor meg a szőr ronda, én nem feküdnék le magammal.


Sajnos nincs nagy bankszámlám, pedig jobb lenne! Ha megnyerném az 5-öst, akkor elutaznék a Föld másik felébe és "vennék" magamnak egy pasit, aki tetszik. Aztán hazajönnék és sose találkoznánk többé. Mert ezt meg persze szégyelném.

2012. aug. 21. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
A változás a te esetedben az lenne, ha lejjebb adnád az igényeidet. Jó pasiról álmodozol, miközben tudod, hogy nem vagy jó csaj. Így tényleg nemigen fog működni. Közelíteni kellene az elvárásokat.
2012. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor talán az arcodat kellene hangsúlyozni.

Na igen így nehezebb az ügy,de ha tenni nem tudsz ellene,mert betegség,akkor nem a Te hibád.Bele kellene törődni,gondolom nehéz lehet.

De ez olyan mint amikor valakinek leamputálják valamilyen végtagját,arról sem tehetnek.

Biztosan találsz magadnak párt és sokaknak nem is csak a külső számít.Mégegyszer mondom,attól,hogy a hasad ilyen még lehetsz szép.

2012. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valóban, kár, hogy fogyatékos vagy, de muszáj lesz elfogadnod magad. Ha nem tudsz változtatni a nagy hason, akkor el kell fogadnod. A férfiaknál meg persze nézd meg, hogy bejön-e, de ha jó pasi és udvarol neked, akkor nehogy csak azért ne jöjj vele össze, mert jó pasi.
2012. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia! küldj képet priviben :))
2012. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!