Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor érdemes először lefeküdn...

Mikor érdemes először lefeküdni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 vagyok és még szűz. Igazából az lenne a kérdésem, hogy kb mikor érdemes lefeküdni a barátunkkal? Mi egy hónapja vagyunk együtt igazán, de már lassan 9 hónapja kerülgetjük a másikat és szörnyen jól ismerjük a másikat és sokszor egy-egy csók is sokkal vadabbra sikerül mint egy átlagos csók. Szinte vágyunk a másikra. De az a bajom, hogy egy hónap után nem lenne korai? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!!
2012. jún. 19. 19:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
amikor úgy érzitek, hogy eljött az ideje
2012. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Mindenképpen akkor próbáld meg amikor áll a farka.
2012. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ te hogy érzed. ha neked nem az, akkor hajrá (de aztán védekezni :P)
2012. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

lefekszetek. az életem nem változik meg

nem fekszetek le. akkor sem változik meg.

de viszont a tied igen, ha megteszitek. jól gondold meg.

2012. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Csak szépen, fokozatosan, ajtóstól nem rohanunk a házba.

Szerintem elég csak a petting, a közösülést hagyjátok későbbre.

Más kérdés, hogy kicsit fiatalka vagy, és még nem vagytok együtt csak kevés ideje.


Más.

Tudom javasolni: én és a Kedvesem az aktust házasság utánra hagyjuk. Persze benne van a petting, egymást csak meg kell ismerni, de a csomagbontás később lesz.

Ennek is megvan a maga szépsége, és erkölcse.

2012. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
teliholdkor
2012. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dionsyia ***** válasza:

Az első pasimnak 2,5 hónap után adtam magam oda 17 évesen. Talán korainak gondolhatná bárki, én is ezen paráztam, hogy mit szólnak majd mások, ha megtudják, aztán úgy döntöttem, nem érdekel. Én már majd szétrobbantam a vágytól, megtettük, ennyi.


24 évesen a másodiknál, a mostani férjemnél (2,5 évet böjtöltem előtte, senkivel nem szexeltem a pasiszünetben)

mindössze 1 hét telt el és már olyan bizalmat éreztem iránta, hogy megtettem. A bizalmam iránta azóta is töretlen, de nem tudtam elszámolni magammal, hogy ilyen korán... én sosem voltam ilyen könnyen megadós... úgyhogy szépen jöttek a lelki parák testi tünetei: vérpisilés és vasárnapi ügyeleten kikötés.

Ne erőltess magadra semmit, amit korainak érzel.

De ha mások véleménye miatt aggódsz, na azt nem érdemes.

2012. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

17 éves kor után

16 évesen egy hónap után szerintem baromi korai,akkor tedd meg ha már biztos vagy magadba szerintem várd meg még félévet együtt lesztek ne add ilyen könnyen magad legyen tartásod

2012. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Na most még én sem gondolom úgy hogy kéne, mert én sem az a kategória vagyok. Csak azért kérdeztem meg, hogy ti mit gondoltak arról ha most a nyáron megtörténne. Tényleg köszi mindenkinek.
2012. jún. 19. 20:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és uccsó :D Most töltöttem a 16-ot :$ június elején. Ha várnék a 17-re az több lenne mint fél év :) De van benne valami amit mondasz. Én is érdemesnek látom megvárni a félévet. Köszi neked is! :)
2012. jún. 19. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!