Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom elfogadni magam, a...

Nem tudom elfogadni magam, a testemet és ezért nem merek lefeküdni senkivel, hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Ha valaki tetszik, ahhoz nem merek közelíteni, mert ha én nem feküdnék le saját magammal, akkor az aki egy jó pasi miért tenné (nyilván megkaphat mást is.....jobbat nálam). Lenne lehetőségem, olyannal aki annyira nem jön be, de azzal meg minek, hiszen, a szexualitásban csak fontos, hogy kívánjuk a másikat?! Mit tegyek?

2012. aug. 21. 16:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
mostanában a belvárosban sokat utazgatok és egy dologba megnyugtatok mindenkit amin kivagyok néha akadva.soha nem szólok le senkit a külseje miatt de egy két bűn ronda vagy szar öltözködésű pasinak olyan értelmes bombázó csaja van hogy kiakadok:D én mindig mondom nem a külső hanem a beszédstílus és ahogy előadod magad az a lényeg....
2012. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!