Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mikor normà...

Csokolade12 kérdése:

Szerintetek mikor normàlis elvesziteni a szuzessègedet?

Figyelt kérdés
15 èves vagyok mindjàrt 16 ès mèg szuz vagyok de a baràtnoim kozul szinte màr senki nem az.igazàbol nekem miota kicsi vagyok anya azzal mossa a fejem hogy 18èves korodig semmi persze csak viccelodve.èlèg jo viszonyba vagyok anyàval de szerintem ha most oda àllitanèk hozzà h anya nem vagyok màr szuz szerintem elàjulna.meg vmi mèhnyakràk elleni oltàst is be akar adni amit mèg szuzen kell.jo ez teljesen mind1.szerintetek mikor normàlis elvesziteni?èn kèszen àllnèk rà de mondjuk nem vagyok szerelmes ugy meg nem akarok.szerintetek?

2012. aug. 21. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Amikor TÉNYLEG késznek érzed magad.
2012. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és persze szerelmes is legyél.
2012. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fülünyúl ***** válasza:

Már megint a szűzesség-nyavalya. Ennyire el akarja mindenki veszteni és ez a lényeg, ezen van a fókusz? :)

Szerintem tökmindegy mikor, és nem ez számít. Szerelemmel jön minden más, és a szerelem a lényeg.

2012. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem most. majd ha nem kérdezed. :L és mikor normális? nekem pl 20 évesen volt, valakinek meg 16... pont nincs egységes rendszer.
2012. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kleo25 ***** válasza:
Ha lassan 16 vagy nem vagy még kifutva az időből, ha szerelmes leszel akkor is jó lesz. A védőoltást meg mielőbb adasd be!
2012. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csak 50 milliószor volt fenn ilyen kérdés...nagyon unalmas


akkor lesz normális amikor te akarod azzal akit szeretsz,nincs korhoz kötve könyörgöm...

2012. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezaz, ez nem valami fix meghatározott dolog. És ahogy már írták majd jön magától. Csak persze ne görcsölj ezen folyamatosan, mert na akkor nem jön magától, aztán várhatsz mikor lesz végre valaki akivel összejöttök.
2012. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 19 évesen vesztettem el és szerelmesen... a mai napig szerelmes vagyok a srácba mert nem miattunk lett vége, hanem szülők miatt...


elég sokszor probálkozott a dologszor, és én elégsokszor visszautasítottam, de minden probálkozásnál egy picivel tovább jutott, míg egy szép estén már nem szólam rá, és nem csaptam a kezére

2012. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A nászéjszakán.
2012. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 lassan 16 leszek és még szűz.. és ki a szart érdekel? Ha én jól érzem magam így a legteljesebb mértékben szarom le mások véleményét.
2012. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!