Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mikor normà...

Csokolade12 kérdése:

Szerintetek mikor normàlis elvesziteni a szuzessègedet?

Figyelt kérdés
15 èves vagyok mindjàrt 16 ès mèg szuz vagyok de a baràtnoim kozul szinte màr senki nem az.igazàbol nekem miota kicsi vagyok anya azzal mossa a fejem hogy 18èves korodig semmi persze csak viccelodve.èlèg jo viszonyba vagyok anyàval de szerintem ha most oda àllitanèk hozzà h anya nem vagyok màr szuz szerintem elàjulna.meg vmi mèhnyakràk elleni oltàst is be akar adni amit mèg szuzen kell.jo ez teljesen mind1.szerintetek mikor normàlis elvesziteni?èn kèszen àllnèk rà de mondjuk nem vagyok szerelmes ugy meg nem akarok.szerintetek?

2012. aug. 21. 17:58
1 2
 11/11 anonim válasza:

utolsónál a pont!

tök fiatalok vagytok bass.zus!

én 23 vagyok és még szűz, mert egészen egyszerűen nem volt még olyan kapcsolatom, nem találkoztam még olyan pasival akivel el tudtam volna képzelni, hogy konkrétan az ágyig jussunk

pedig járok bulizni, ismerkedni, randizni, eléggé jó a társasági életem és pasi ismerősök szerint szexi vagyok

én sem érzem magam önbizalomhiányosnak

szal könyörgöm: ne siettessétek, előttetek az élet

ismerek én olyat is aki vele egyidős és már vagy 10 különböző fa.z megfordult benne és úgy néz ki mint egy kivénhedt k.

2012. aug. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!