Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti hogy reagálnátok ha...

Lányok ti hogy reagálnátok ha a korombeli barátotok szűz lenne?

Figyelt kérdés

Otthagynátok ezért vagy örülnétek esetleg neki?

Külsőleg nincs velem baj 190/70 barna,haj és szem,pár évvel fiatalabbnak nézek ki kb ennyi:)

Egy barátnőm volt de azóta nincs szerencsém a lányoknál.

21/F


2012. aug. 22. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Sőt, örülnék. :)
2012. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát én 175 cm-el vagyok ennyi, és még ducinak sem lehet mondani, nem vagy kicsit vékony ehhez a magassághoz?
2012. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kicsit és szerinted egy kapcsolat ezen múlik?:)
2012. aug. 22. 18:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Figyu, nekem 22 évesen volt az első csajom. Senki nem tudta, h szűz vagyok, nem mondtam soha azt, hogy nem lennék az, csak egyszerűen nem beszéltem róla. Aztán az első barátnőmnek szex előtt mégis elmondtam és magam sem értem, de tök boldog lett tőle és igazából ő tanított meg szexelni :) de kb 2-3. alkalom után már az ösztön irányított :)


23/F

2012. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nincs ezzel semmi probléma :) kár, h ilyen fiatal vagy :)

na mindegy

ha én korombeli a srác, az már zavarna, ha szűz lenne 27n

2012. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 imaprincess_diebitch válasza:
Szerintem nem gond. :)
2012. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én örülnék neki! legalább tudom hogy még "friss"!! :)
2012. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tetszene.
2012. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar az, ha egy fiú szűz, sőt... :) Egyébként ahogy leírtad magad, szerintem tetszenél nekem. Szóval biztos, hogy nem hagynálak el ezért.
2012. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

21 évesen ezzel még semmi baj nincs szerintem.


nem, nem mondom, h örülnék, mert talán jobban örülnék egy tapasztaltabbnak, de ez nem lenne hátrány, főleg, h mivel amikor a szexre kerülne a sor, már együtt lennénk, nem befolyásol az, ha benyögöd, h szűz vagy. olyan 25 éves korig szerintem normális.


(pl öcsém is most megy egyetemre, ő is 20 éves, magas, nagyon helyes szerintem és szálkás, nagyon odavannak érte a csajok, meg nem mondanád róla, h szűz. na és? azt hinnéd, egyedül vagy, pedig szerintem a pasik többségében még ennyi idős korban nem szexeltek. semmi para nincs ezzel és ha te se görcsölsz ezen, semmi baj nem lesz. :))

2012. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!