Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátom erőltetii a szüzessége...

Kistörpi kérdése:

Barátom erőltetii a szüzességem elvesztését de félek! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bővebben leírva:

Lassan 1éve együtt vagyok barátommal,és ő már nagyon szeretné és mondjuk én is szeretném csak hogy túl essek rajta s ne kelljen vele szenvedni,mert már vagy 4-5x próbálkoztunk de mindig meghátrálok mert hogy fáj.És nagyon félek tőle..Mondjuk meglehet hogy nem vagyok rá lelkileg kész vagy nem tudom.. Épp a mai nap is próbálkoztunk,és hát ugye be ígértem erre a napra hogy jaj ma végre túlesek rajta,és nem úgy sült el a dolog mert megint meghátráltam és barátom meg ilyetszól,hogy: "jólvan akkor ne! " de ilyen bunkón..és félek hogy ez miatt elhagy...de bár nem olyan,mert mondta hogy én fontosabb vagyok neki mint a fránya szex..de nem így veszem észre:\

Am 15 vagyok. barátom 18 ..


Kérlek adjatok valami tanácsot ezzel kapcsolatosan !

Szerintetek mit tegyek,nagyon ki vagyok akadva ???? !



2012. aug. 23. 20:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
mondj nemet ha egy erőszakos állat.Na látod itt a b aj,hogy ha idősebbel is ismerkedsz.ő már szexet is akar.Te még várnál vele
2012. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Engedd hogy elvegye a szüzességed, akkor hamarabb szabadulsz.
2012. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Akkor csináld mikor te akarod!
2012. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
Mi a barátnőmmel két évet vártunk rá. Ha szeret akkor vár ha meg nem akkor úgyis mind1.
2012. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen,idősebb s már szeretné nagyon de ezért elhagyni meg nem szeretném mert nagyon szeretem, s szerintetek ha mondom hogy várjunk vele akkor mi lenne a reakciója?
2012. aug. 23. 20:43
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
lehet otthagyna.De kérlek ne miatta add be a derekad.Akkor csináljátok amikor szeretnéd.
2012. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem állsz rá készen, akkor ne feküdj le vele csak azért mert ő akarja, ha pedig ezért elhagy, akkor tényleg egy köcsög...Amúgy se jó, hogyha megbeszélitek, hogy MA lesz az a nap, ha csak úgy spontán jön, akkor te is nyitottabb/ nyugatabb leszel.És csakis úgy, ha teljes mértékben megbízol benne, és szereted, és nem azért csinálod mert félsz, hogy elhagy! Ez legyen a te saját döntésed, ne azért mert ő erőlteti!
2012. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Khm.köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. aug. 23. 20:46
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

fontosabb vagyok neki mint a fránya szex..de nem így veszem észre:\


tévedsz.. egy pasinak mindig a szex az első, és fontosabb


amit tehetsz: ne görcsölj rá a dolgokra, hogy egy évet várt az már egy szép teljesítmény... én az első barátommal egy játékot csináltam: ő elkezdte a tapizást, én meg hagytam, de amikor ugy éreztem hogy állj van akkor szoltam neki hogy állj van.. ő olyankor nem egyből abba hagyta, hanem vagy visszalépett egy szintet, vagy azon maradt amin volt (ami még nem volt baj) és ott csinálta egy darabig... majd ujra probálkozott a következő lépéssel.. ha megint az volt hogy álj megint szinten maradt, csinálta egy darabig és abbahagytuk... szinte mindennap probálkozott, amog egyszer nem mondtam hogy állj...


szóval ha megijedsz ne hagyjátok abba, csak tartson tovább az előjáték

2012. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen akkor kell túlesned rajta mikor te szertnéd.Mikor készen állsz.De ha szűk vagy még ha 1 évet is vársz akkor is az leszel.Fájni fog.Vagy legyen nagyon hosszú előjáték h elviselhetőbb legyen számodra.De persze csak mikor lelkileg is készen állsz rá.Ez nem olyan dolog amit sürgetni v erőltetni kell.
2012. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!