Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátom erőltetii a szüzessége...

Kistörpi kérdése:

Barátom erőltetii a szüzességem elvesztését de félek! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bővebben leírva:

Lassan 1éve együtt vagyok barátommal,és ő már nagyon szeretné és mondjuk én is szeretném csak hogy túl essek rajta s ne kelljen vele szenvedni,mert már vagy 4-5x próbálkoztunk de mindig meghátrálok mert hogy fáj.És nagyon félek tőle..Mondjuk meglehet hogy nem vagyok rá lelkileg kész vagy nem tudom.. Épp a mai nap is próbálkoztunk,és hát ugye be ígértem erre a napra hogy jaj ma végre túlesek rajta,és nem úgy sült el a dolog mert megint meghátráltam és barátom meg ilyetszól,hogy: "jólvan akkor ne! " de ilyen bunkón..és félek hogy ez miatt elhagy...de bár nem olyan,mert mondta hogy én fontosabb vagyok neki mint a fránya szex..de nem így veszem észre:\

Am 15 vagyok. barátom 18 ..


Kérlek adjatok valami tanácsot ezzel kapcsolatosan !

Szerintetek mit tegyek,nagyon ki vagyok akadva ???? !



2012. aug. 23. 20:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.. Szerintem nem az idegesíti, hogy nem akarod, hanem hogy ígérgeted, hogy "most már oké", aztán kitalálod, hogy mégse. Vagy mondd, hogy mehet, és akkor ne állítsd le, vagy ne mondd, hogy mehet, ha még nem vagy kész.

18/L

2012. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

15 évesen még korai.


Ha bunkó mondta dobd ki...


Megértőbbnek kéne lennie. Ő Már bármikor szexelhet bárkivel...

2012. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Jó,akkor mondom neki hogy egy ideig hagyjuk ezt a témát ..

mert hogy nap mint nap ezen rágódunk,nem lesz jobb

s ha meg erőszakkal vesztem el akkor se lesz jobb(emlékek miatt) meg amúgy is ... szoval.

2012. aug. 24. 08:50
 24/29 anonim ***** válasza:

15 évesen???? És te ezt most komolyan gondolod? Félsz, hogy elhagy?!? Lehet, hogy nem hagy el , de lefekszik mással, egy 18 éves fiúnak mások az "igényei", mint egy 15 éves lánynak.

De ha nem vagy rá kész, semmiképen se tedd meg, sőt én azt tanácsolom, hogy még RÁÉRSZ!!!!, és ha ezért elhagy, akkor nem is szeretett igazán.

2012. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Igen,várok még vele mert elég korainak tartom én is.

Remélem türelmes lesz velem,ha nem akkor meg ...

Amúgy köszönöm:)

2012. aug. 24. 14:32
 26/29 bingoka válasza:

Az a lényeg h ne félj,ne gondolj arra h fájni fog mert nem fog,lazulj el és csak élvezd a párodat,fojamatosan csókolgassátok egymást,szorosan öleld meg és észre sem fogod venni és túl leszel rajta!!! higgy nekem!én is nagyon féltem!

akkor a legjobb ha barátod már tapasztalt ezen a téren!

2012. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Tapasztaltnak nem mondhatnám mert eddig csak egy lánnyal volt uugy..az sem volt szűz.Szóval..

Am meg próbálok el lazulni de mikor ott vagyunk a pillanatnál,mindig meghátrálok:\

2012. aug. 24. 15:30
 28/29 anonim ***** válasza:

Parázol a terhességtől még nem vagy kész ne erőltessétek majd, ha már valóban azt akarod.


Ha csináljátok védekzetek.

2012. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
A barátnőm nekem is 15 éves és kb 2 hónapja vettem el a szűzességét !!! Neki nem fájt annyira és nm is vérzett semennyire sem lehet neked sem lessz olyan brutál kellemetlen próbálkozz a dologgal és majd kiderűl!!!! De a legfontosabb hogy te is akard ne csak Ö!!
2012. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!