Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok a szexualitás...

Ti mit gondoltok a szexualitásról? 16 éves leszek korai lenne egy ennyi idős lánynak? A barátommal már 1 és fél éve vagyunk együtt eléggé ismerjük egymást testileg/lelkileg tudjuk mi okoz egymásnak örömet és orgazmust.

Figyelt kérdés
Már vagy 7 hónapja szeretne velem úgy konkrétan együtt lenni nagyon szeret meg mondtam neki várjuk meg míg 16 leszek .Ő 17 éves és még ő is szűz imádjuk egymást mert kivárja az mondta egy életen át is tudna várni de mint tudjuk a férfiak a hasuk és a f*rkuk után mennek várnám a véleményeket !! Kritikák és negatív vélemények kíméljenek :D

2012. aug. 14. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te le szeretnél vele feküdni? Ha igen, akkor ki akadályoz meg benne? Én is 15 évesen adtam oda magam a páromnak, és a mai napig együtt vagyunk. Ha úgy gondolod, hogy megértetek rá, akkor nyugodtan. :)
2012. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tolhatjátok (vagy csak a barátod). :D:D:D:D
2012. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez igazán jogos :D Anyukámmal mindent megbeszélek ő mondta igazából , hogy várjam meg azt a kort de ő sem mondta hogy akkor csináljuk az mondta , hogy ezt úgyis a nők érzik igazán kinek akarják oda adni magukat elsőnek :) Köszönöm a válaszod .
2012. aug. 14. 15:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 1# hozzászólóval.


Gondolom még nem akartok gyereket. Védekezzetek a nem kívánt terhesség ellen.

2012. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha ő tud várni ne Te siettesd!
2012. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom te olvastad valahol , hogy siettetném a dolgot? :)
2012. aug. 14. 16:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kortól számít!

Akkor fekszetek le egymással amikor azt érzed hogy készen állsz rá.:) Sokan már 14 évesen elvesztik a szűzességüket és ha védekeznek(ilyen korba csak óvszerrel szabad) nincs semmi bajuk.Szóval ha szerinted készen állsz rá akkor, mehet a menet.:)

2012. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D
2012. aug. 15. 09:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze nem kell negatív vélemény,mindenki csak biztasson ?? Nem különösebben érdekel,de nem biztatlak,fiatal vagy még,és éretlen,ha elég érett lennél nem a neten idegen embereket kérdezgetnél,még 16 sem vagy lényegtelen mióta vagytok együtt,szerintem baromi korai,és abszolút nem támogatom,14-15 éves kislányok szexelését,ettől sem felnőtt,sem érett nem leszel, a kor egy útmutató,és nincs olyan 14-15 éves kislány aki érett lenne a szexhez,sőt a 16 évesek 95%SEM ÉRETT RÁ,majd ha magadtól tudod,hogy szeretnéd és nem a szüzességedet akarod elveszíteni hanem szeretkezni akarsz a barátoddal,és nem félsz tőle,nem másokat kérdezel akkor tedd meg.
2012. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Utolsó Kommentáló!


Én is 15 éves koromba feküdtem le a barátommal, akkor már majdnem 3 éve voltunk együtt. Most már lassan 6 éve tart a kapcsolatunk. Nekem már 14 éves koromba mondták hogy sokkal érettebb vagyok, nem csak testileg de lelkileg is. Sok mindenen kellett keresztül mennem, így hamar fel kellett nőnöm. Nem voltam még discoba, nem voltam még részeg egyszer sem, és ő az első férfi akivel lefeküdtem.


Lehet neki is sok mindenen kellett keresztül mennie, és már lelkileg sem 16 éves. Elsőre nem szabad ítélni.

2012. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!