Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai volt még? Véleményre...

Korai volt még? Véleményre vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
Decemberben feküdtem le a barátommal először. Több, mint 7 hónapja voltunk együtt, de már azelőtt jó 2 évvel is szerelmes voltam belé, ez a mai napig nem változott. Júliusban voltam 15, de egyáltalán nem éreztem korainak.. mindketten akartuk, és egyikőnk sem bánta meg, csak véleményekre vagyok kíváncsi, de nem olyanokra, hogy "Jézusom, 14 évesen lefeküdt vele, hova süllyedünk" és hasonlók.. :)

2012. aug. 24. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed korainak és úgy érzed felnőtt fejjel gondolkodsz nem volt korai.
2012. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a média szerint már 12 évesen el kell veszíteni te lúzer így nem is vagy igazi nő. :DDD


Komolyra fordítva a dolgot, ráértél volna 18-24 éves korban.

2012. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha fizikailag még készen is álltál rá, mentálisan, kizárt...

Sokkal jobban át tudtad volna élni 1-2 év múlva...

Azért remélem védekeztetek...

27/F

2012. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha azóta se bántad meg akkor szerintem nincs ezzel gond, együtt voltatok régen és még mindig együtt vagytok
2012. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem agyilag és lelkileg ehhez nem voltál elég érett ezt mutatja a kérdésed is,jobban jártál volna ha vársz 17-18 éves korodig legalább,14 éves kislányként 7 hónapos tinikapcsolatban szerintem nagyon korai volt de majd később belátod te is ha meg nem akkor abba az 1 %ba tartozol aki nem járt rosszul azzal,hogy gyerekként szexelt majd 20 évesen kiderül.
2012. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem volt korai :)
2012. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!