Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti szeretitek a 20 év...

Lányok, ti szeretitek a 20 év körüli szűz fiúkat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nem!!!!!!!!!!!
2012. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Azt mondják, hogy igen, de valójában nem.


Én 22 éves szűz fiú vagyok és a csoporttársaim, akik 19-22 évesek kinevettek, kibeszéltek, amikor megtudták, hogy még szűz vagyok és az egyikük kisfiúnak gúnyolt. Megalázó volt. Pedig nekik aztán semmi nehézség nincs, ha elakarják veszíteni, csak ketté kell tenni, a dolog nehéz részét mi fiúk szenvedjük el. Aki nem magas és jóképű minimum az szinte tuti, hogy szűz marad.

2012. aug. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a korosztály az egyik legbekézeltebb és a legostobább.
2012. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tegyük fel találkoznék egy nagyon helyes pasival, aki még belülről is tetszik és kiderülne, hogy 20 évesen szűz, biztos furcsállnám, valami oka kell, hogy legyen, azt gondolnám magamban, viszont akkor gyorsan lefeküdnék vele :) mert én szeretem a visszahúzódó pasikat, és jó érzés, hogyha a farka nem járt meg még egy barlangot sem :) és talán nem is fog többet :) én szeretném :)
2012. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Inkább én tanuljak, mint játsszam a tanító néni. Szóval nem.
2012. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

elképesztőek a mai lányok, szánalmasak. ÉS mi van h a as rác nem tudott barátnőt szerezni? Az már bűn? Az már egy ÁÁÁÁLLLLAAATTTTTTT számotokra????


Az már egy nyomorult lélek??? Az már senki carházi kölyök????


Mert a ti szemetekben egy egy nagy kaki a szemetekben mert 15 évesen nem baszrta szétt a rohadtttt seggggeteket???


Annyira beképzeltek, buták, naivak, öntelltek, és a világtól elváró lények a lányok, hogy szavakkal nem tudom elmondani..


Mindent elvárnak, hogy még tenni sem kelljlen a dolgokért..


De most mondjátok meg okoskák, ha már a lányok 16 évesen így gondolkoznak, mint a huszonéves srácok, AKKOR kérdem én mi a Fasss**zttt csináljon az a szerencsétlen srác???


Ez ördögi kör, hába rendesek, normálisak sokan, az emberek nem látják a fától az erdőt..

2012. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem. az en párom is 20 volt amikor először szexeltünk
2012. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vajon mi bajuk lenne a lányoknak ha egy szűz pasi hozzájuk érne? Lelki traumaként élik meg?
2012. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

30 éves szűz lány vagyok,és szerintem az a jó ha valaki minél tovább szűz.

Ha egész életében szűz ez a legmenőbb

ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!