Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire ciki ha egy 18 éves...

Mennyire ciki ha egy 18 éves csaj még szűz? Pasik ti a szűz lányokat, vagy a nem szüzeket szeretitek inkább?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy sajnos a mai csajok többsége már 16 évesen nem szűz, ezért elég hülyén érzem magam.
2012. jún. 30. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ne érezd hülyén magad, várj addig amíg nem jön el az akivel úgy érzed, hogy megéri elveszíteni.
2012. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

a szűzesség kincs :)


21f

2012. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
én például joban csípem a szüz lányokat mert tudom hogy nem érhet meglepetés sok dologban :)
2012. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nagyon jó ezt hallani (látni) :) nem arról van szó, hogy olyan csunya lennék vagy valami, több alkalmam is lett volna elveszteni, de egyszerűen hülyeségnek tartottam olyannal, akit nem szeretek. Most persze megtaláltam az úgymond tökéletes pasit, csak sajnos elég messze van tőlem, szóval 1 évet még kb várnom kell. Ő persze nagyon büszke rá hogy nem adtam oda magam akárkinek, de engem picit zavar, hogy amikor barátnőim beszélnek ilyenről, én nem tudok hozzászólni, mert nincs benne tapasztalatom.
2012. jún. 30. 16:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! És ne érezd magad hülyén mert a szüzességnek nincs köze az intelligenciaszint(általában). Azért mert a fiatalok nagy része nem szűz attól neked még nem kell beállnod a sorba! Akkor veszítsd el és azzal akivel érzed, hogy jó lesz megéri megvárni(sztem) Ha az csak 20-on akárhány évesen jön el akkor-akkor. Sok sikert! 20/f
2012. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen vesztettem el,mert akkor voltam először igazán szerelmes.Azóta is együtt vagyunk a párommal.Sosem érdekeltek a többiek,ez nem egy verseny.Különben meg attól senki sem lesz jó az ágyban,mert elveszíti a szüzességét,csak már nem lesz szűz,így szerintem megéri olyannal elveszíteni,akit szeretsz.


22L

2012. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,télleg nem attol lesz jó az ember ha elveszti a szüzességét.Van aki elsőre is jobb mint egy tapasztalt mások meg többedszerre is bénáznak.
2012. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire nem ciki! én férfi vagyok és tök rossz, hogy már pl. 23 évesen is alig vannak szűz lányok. én szívesebben járnék szűz lánnyal. őszintén szólva, ha nem muszáj, nem is járnék olyannal, akiben férfi megfordult már.
2012. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
9. voltam. az még az előnye a lányok szüzességének férfi szemmel h a szűz lányokon érezni h jobban érdeklődik a férfiak iránt. akinek meg már megtörtént, annak meg olyan mindegy, lát-e férfit vagy nem. ez a férfiak önbizalmát is aláássa, hogy a sok szétélvezett csaj már úgy tekint a férfira, mintha egy oszlop lenne csak.
2012. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi kommenteket/ leveleket, jól esik elolvasni őket
2012. jún. 30. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!