Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Furcsa nekem ott lent, így...

PusziAzArcodra kérdése:

Furcsa nekem ott lent, így félek, hogy nem fogok kelleni senkinek sem. Megtörténhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most egy kétségbeesett lány "panaszkodását" fogjátok olvasni. Szóval nekem az a problémám,hogy egy - másfél éve egy tusolás alkalmával észrevettem,hogy valami kilóg a lábam közül (megnyugtatok minden kedves ezután válaszolót,hogy nem, nem pénisz..). Azt hiszem,hogy kisajaknak hívják. Szóval az egyik kisajkam nagyobb mint a másik, és kilóg . Ez engem olyan szinten zavar,hogy fürdőruhát sem mertem fölvenni, mikor megláttam hogy van,meg úgy egyáltalán, olyannak éreztem magam, mint akinek testi problémája van, elváltozás, degeneráció.. stb.. Van nyolc hónapja barátom. Elmeséltem neki ezt a pr oblémát, hogy én miért nem akarok még komolyabb dolgokat (ez az egyik,a másik,meg hogy túl korainak érzem) . Azt mondta,hogy őt ez nem érdekli,viszont félek,hogy ha meglátja,akkor kinevet,vagy valami és akkor biztos,hogy nem lesz köztünk semmi,pedig rettenetesen imádom őt ! Másnak is van ilyen problémája, vagy csak én vagyok ilyen furcsa?? Köszönöm a válaszokat ! :)


MEGKÉRLEK,hogy ne írjatok olyan válaszokat,amik nem ide illenek,és gúnyolódók,mert így is nagyon rosszul érzem magam emiatt!



2012. aug. 30. 00:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hány éves vagy te lány?? (16-nál nem több igaz??)
2012. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

ne aggódj úgy látszik, hogy a barátod normális ember és szerintem nem fog kinevetni vagy ilyesmi..


és nyílván nem te vagy az egyetlen akinél ez áll fenn, de annyira pedig nem lehet nagyobb, hogy szörnyetegnek nézzenek

2012. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

14.

tudom,hogy korai még erről gondolkodnom,de régebb undorodtam magamtól, mostmár elfogadtam, de még mindig érzem,hogy kissé zavar.

2012. aug. 30. 00:23
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Inkább a korod tartana vissza a kamatyolástól nem az, hogy kilóg a kisajkad -.-
2012. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Mókusgyilkos ***** válasza:

ez totál normális nem elváltozás XD "a lány nem is kicsit szőrös a lába között virsli van bőrös" na az már probléma lenne.


és ha nem 1 ilyen 5 cmre kinyúló darabról beszélünk akkor momentán szép is lehet nem előírás az h a kisajkak nem lóghatnak ki.

2012. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem most lépj ki erről az oldalról és gyere vissza 4 év múlva. Akkor már nem fogsz ilyen butaságokon gondolkozni.
2012. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

00:24

Elmeséltem neki ezt a pr oblémát, hogy én miért nem akarok még komolyabb dolgokat (ez az egyik,a másik,meg hogy túl korainak érzem) . itt szerintem elég világosan le van írva,hogy KORAINAK tartom a szexualítást. egyszer olvasd el figyelmesen a kérdést,azután szólogass be. ;)

2012. aug. 30. 00:29
 8/21 anonim ***** válasza:

és ezért nem mersz fürdőruhát felvenni? dehát abból hogy lógna ki? hacsak nincs középen kivágva vagy annyira tangás hogy az már szinte nem is bugyi... én ezt nem értem bocsi O.o ...vagy akkor úgy veszed fel hogy a nagyajkak közé gyűrködöd az anyagot? :D

amúgy igen, másnak is van ilyen problémája, nekem is aztán soha, egy pasi sem szólt be érte.

a többi testrész, főleg amik mindig látszanak, azok a fontosabbak a pasiknak is hidd el.

biztos van pár ilyen betegesen finnyás aki csak ezt nézi de a legtöbbre nem jellemző

2012. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
mertem. múlt időbe van:) akkor még kisebb voltam,és nem igazán fogtam fel a dolgokat. mostmár nem zavar, mert tudom,hogy nem látszik ki:)
2012. aug. 30. 00:34
 10/21 anonim ***** válasza:
bocsáss meg a zárójeles rész felett biztos átsiklottam :D de 14 évesen tényleg nagyon korai még akkor is ha hiper szépek a kisajkaid...
2012. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!