Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Mit csináljak a barátnőmmel, hogy végre lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértés esne, nem sürgetem őt, nem akarok neki olyat, ami számára kellemetlen lehet, de! Már több, mint féléve járunk, természetesen szeretem és fogom is, ha 100 évig kell rá várnom akkor is, viszont mindig próbálok romantikus lenni vele, este például simogatom, hozzábújok, meg amit a szerelmesek csinálnak. Ő szintén szeret engem. Hiába vagyok vele nagyon türelmes, még azt sem engedi, hogy benyúljak a ruhája alá és khm...ő még szűz, egyszerűen nem enged a közelébe úgy. Szeretnék már vele szerelmeskedni egyet, nem azért, mert "kanos" vagyok, hanem mert így lehetnénk 100%-ig egymásé, érezni akarom őt, szeretni, gondolom ezt nem kell magyaráznom annak, aki volt már szerelmes. Mindennap egyre közelebb kerülünk egymáshoz, legszívesebben ma ketten leszünk csak nálam a házban és lassan, szépen rávezetném ,hogy jussunk el odáig, csak félek tolakodásnak venné, vagy megijedne. Mit csináljak, vagy hogy, hogy ne féljen és lefeküdjön velem? Köszönöm előre a segítséget! 20/F a lány 18 éves.
2012. aug. 30. 06:56
 1/10 anonim válasza:
Ezt neki kell eldönteni,próbáld meg beszélni vele hogy miért nem fekszik le veled. Biztos van valami oka,ez lehet félelem is. Erőltetni semmi képen nem szabad.
2012. aug. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld meg vele, hogy miért nem szeretné még, semmiképp se legyél követelőző, vagy ilyesmi.

Fogadhatod gyertyákkal, vagy hangulatvilágítással, meg mehet az összebújás ugyanúgy.

2012. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Lehet gátlásos, vagy nem izgul fel, köszönd meg a szüleinek
2012. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek róla szerintem.

Nem lehet, hogy azt gondolja, ha engedi, hogy benyúlj a bugyijába, akkor már szexelnie is kell veled?

Mondd el neki, hogy nincs kötelezve semmire, nem vársz el semmit, csak azt szeretnéd ha jól érezné magát, bízzon benned.

Én nem erőltetném ezt, hogy egy szűz lányt rögtön a szerelmeskedésbe "vidd bele". Először fedezzétek fel egymás testét. Meg kell neki mondani, hogy ebben nincs semmi rossz.

Valahogy lazítsd el, hogy ne érezze kényszernek, és ne érezze magát ribinek sem, hanem ez egy természetes dolog legyen, hogy egymáshoz nyúltok. Először akár csinálhatjátok csak ruhán keresztül, lehet akkor oldódik. Ha türelmes, megértő vagy, akkor idővel oldódni fog egyre jobban.

Beszélgess vele sokat, és akkor ki fog derülni, hogy miért nem tud ellazulni.


28/n

2012. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem is értem hogy jut eszedbe szexelni, ha még azt sem engedi, hogy a mellét megfogd.

Manapság nem ismert a petting fogalma?

Ne rögtön szexelni akarj, hanem előtte csak simogasd, próbálkozz kézzel.

2012. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!


Sok oka lehet annak, hogy nem akar belemenni. Lehet, hogy első vagy neki (mint szerelem) és még idegenkedik maga a testiségtől. ( Ne értsd félre, nem tőled. ) És amíg úgy sem érzi magát biztonságban addig nem is fog engedni, hiába vezeted rá. Bár fura, hogy 18 éves és még a melléhez sem érhetsz. Vagy pedig az ellenkezője, hogy fél attól, hogy enged neked egy kis mell, egy kis simogatás és pik pakk már mást csináltok. De ebben neki is van kontrollja, szóval nem értem, hogy konkrétan mi az ami feszélyezteti. Szerintem itt nem mindjárt a szexre kell gondolnod. Ha már a pettingig sem jut el , akkor lehet , hogy önmagával vannak problémái. ( akár hogy nem tartja magát szépnek, vagy a nőknél van olyan, hogy "úgy sem tartana szépnek" bemesélés. ) Vagy pedig vallási okokból.

Pedig ha szeret, akkor bíznia kéne benned. Petting még jó is, sőt hasznos, ha még szexelni nem is akarna....... ( Szüzessége nem lehetne kifogás, mert nem csinálsz olyat amit ő nem akarna...)


Szó szót követ... beszélgess el vele.

Hajrá!:)


21L

2012. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Kloroform.
2012. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A türelem nagyon fontos!Biztosítsd arról ha megtörténne akkor is szeretni fogod és nem fogsz tovább álli.Lehet attól fél ha lefekszik veled akkor elhagyod mert megkaptad amit akartál.De mindenképpen beszélj vele erről mert nem kiskamaszok vagytok már és hát mindenkinek vannak szükségletei na és persze nem egy hete vagytok már együtt!Neked is meg kell értened őt és neki is téged!Sok sikert a mai estéhez!
2012. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Igazából arról van szó, hogy engedi, hogy hozzáérjek természetesen, de látom rajta, hogy zavarban van, hogy nem igazán tetszik neki, nem azért, mert nem esik neki jól, hanem mert szégyelli, vagy mi. Amikor meg ma este is próbálkoztam nem szexre térni, csak mondjuk pettingre, amikor már feküdtünk, kezdett jó lenni a hangulat ellökött magától és ez elég, hát szarul esett. Nem tudok rajta kiigazodni, de tényleg az lesz a legjobb, ha beszélek vele róla, csak tudom ezzel zavarba fogom őt hozni. De muszáj, mert így fogalmam sincs mi baja lehet.
2012. aug. 30. 23:01
 10/10 anonim válasza:
Vedd elő a jó öreg marok Marcsit, az nem tiltakozik.
2012. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!