Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet ebből valami gond?

Lehet ebből valami gond?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy 12 éves lánnyal. 16 éves vagyok. Én nem akartam, mert még a vodka után is tudtam, nem kéne, de aztán belementem... Ebből lehet valami bajom?
2012. aug. 31. 10:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

hát...

1 kis börtön,1 kis seggbe kuki más talán nem .

2012. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A börtönt azért kétlem...
2012. aug. 31. 10:06
 3/35 anonim ***** válasza:
hát én meg nem ... ha elmondja a szüleinek olyan szépen repülsz a javítóba ....... húúúúúúúúúúúú el se tudod képzelni
2012. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A börtön és a javító két külön dolog. Nagyon nem ugyanaz. De azért miért mennék javítóba mert egy ferde este kicsit félresikeredett? A lány is akarta, sőt, csak ő akarta. Amúgy más bűnöm nem volt. Semmi rosszat nem tettem soha senki ellen. Egy malőr miatt már javító?
2012. aug. 31. 10:10
 5/35 anonim ***** válasza:

Most attól függ pl ha 'szerelmes' beléd lehet nem nyom fel.

A lánynak meg üzenem h egy kis k.va. Főleg ha mindezt kapcsolaton kívül tette :s

2012. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

jaaaaaaaaaa igen XDD javító ezt elb*sztad de nagyon

akár akarta akár nem ezt már nem úszod meg ... szóval addig szökj el még nem késő

2012. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, legfőbbként a lánytól ill. az 'érzelmeitől'!
2012. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem fogok meglógni a felelőség elől, természetesen az én hibám, ezt be is látom. Viszont mire alapozod azt a kijelentésed, hogy javítóintézet...?
2012. aug. 31. 10:12
 9/35 anonim ***** válasza:

Kurv'a gáz !! :/:/


12 évesen ps1- en meg a kosárlabdán és egyéb dolgokon járt az eszem nem a szexen szerintem ez kicsit morbid

2012. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A lány szerelmes belém, én is szeretem őt. Biztosan nem nyomna fel(szándékosan legalábbis) de szerintem elkerülhetetlen hogy véletlen el ne kotyogja valakinek, vagy elmondja a barátnőjének, aki aztán továbbmondja, stb...
2012. aug. 31. 10:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!