Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből ugye nem lehet gond? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből ugye nem lehet gond? Ha előbb hagyom abba.

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve szedek gyógyszert és most pont nagyon rossz időpontra esni a megvonásos vérzésem, így szereném előrébbhozni úgy hogy az utolsó 3szemet nem veszem be.

Mert úgy tudom hogy ha véletlen hagynék ki egy szemet az utolsó héten akkor megtarthatom minden gond nélkül a szünetet, de ez ilyen esetben is működik hogy 3-at?

Mellévédekezés?

vélemény?


2011. szept. 27. 19:43
 1/7 DiMalto ***** válasza:
egy hasonló esetnek köszönhetem,a most 6 éves pici fiam :)))
2011. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne irányítgasd a menstruációd,mert összezavarod a tested,és gond lesz.Vedd be agyógyszert mindenképp,mert TERHES LEHETSZ MINDEN ESETBEN AMELYIKBEN NEM VÉDEKEZEL.
2011. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne tarts szünetet a következő levél előtt
2011. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség,ha rossz időpontra esik ha nem akkor is vedd be.
2011. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem meg konzultálj a nőgyógyászoddal...hidd el jobban tudja mi olyankor a teendő ha késleltetni/előrébbhozni akarod a mensest, de még védettséget is akarsz.

ha kihagyod az orvost, előfordulhat a nem várt terhesség.

2011. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én csináltam ilyet (lehet, hogy most meglincselnek), és semmi gondom nem lett. ha jól emlékszem, pont ennyi szemmel akartam eltolni a menzeszem, hogy más időpontra esve kezdődjön majd el, simán bevált, egy hetet kihagytam, és elkezdtem a következő levelet utána, legalább maradt 3 gyógyszerem, amit hányás/hasmenés esetén bevehettem:) (mellévédekezés meg sosem árthat, de én nem tettem)
2011. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, nyugodtan csináld.

vagy egyáltalán ne tarts szünetet, kezdd el a következő levelet szedni.

én mindig eltolom, ha rossz időpontra esne. világosan, egyértelműen le van írva a betegtájékoztatóban mit lehet és hogyan, ha betartod nem lehet belőle problémád.

2011. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!