Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet valami gond ebből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami gond ebből, lehet terhes?

Figyelt kérdés
A barátnőm elfelejtette be venni a fogamzásgátlóját, az utolsó héten, ezért követük a papíron található le írást és elkezdte kihagyás nélkül szedni az újat, tehát nem hagyta abba a menstruációja végéig hanem egyből elkezdte szedni. Múlt hét csütörtökön kellet volna meg jönnie neki, legalábbis eddig akkor szokott, és vasárnap szokta elkezdeni az ujjat. De nem jött meg neki csütörtökön és máig nem jött meg neki, se pecsételő vérzés se semmi. Ez idő alatt bár a papíron nem volt meg adva hogy kellene más fogamzásgátló módszert használni, én azért a biztonság kedvéért megszakításos módszert használtam. Szerintetek lehet baj ? Vagy csak emiatt össze zavarodott neki és majd megjön ? Köszi a válaszokat.
2012. máj. 30. 16:41
 1/3 -=Koldus=- ***** válasza:
Egy nőgyógyászhoz elmennék a lánnyal a helyedben...
2012. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. a megszakitásos módszer nem védekezés

2. ha végig követtétek a betegtájékoztató leírását, ami nem irta külön hogy abban az időszakban más védekezés javasolt, akkor nem nagy a valószínűsége hogy terhes.

2012. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Istenem... Mi a rákért kell megszakításos "védekezést" alkalmazni?? Ha attól féltek, esetleg nem hat a gyógyszer, gumizzatok. Ha meg szerintetek hat, akkor minek kell megszakítás? Komolyan nem értem a logikát.
2012. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!