Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés elveszíteni a...

Milyen érzés elveszíteni a szüzességed?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

van akinek fáj van akinek nem

nekem nem fájt de nem is élveztem tulzottan

de késöbb nagyon jo én nem is véreztem!!

am jo érzés ahogy belédhatol....;)

robáld ki sok sikert

2009. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
96%
szerintem ha azzal az emberrel fekszel le először akit igazán szeretsz akkor az mennyei érzés lehet...hisz akkor nem fogod megbánni....az egy olyan emlék amit élted végéid megörzől és azért az emberek a jóra szeretnek emlékezni....
2009. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
mindenki azt mondja, hogy akkor jó ha azzal veszíted el, akibe szerelmes vagy, nagyon szereted, életed párja, stb... szerintem ez hülyeség. nem vagyok rib_nc, se k_rva, de én nem a barátommal veszítettem el, kaland volt az egész és hihetetlen nagy élmény marad számomra. nem a szerelmem volt, egyáltalán nem fájt, és kicsit se bántam meg. fantasztikus élmény volt számomra! :-)
2009. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocsi jó válaszok csak én férfi vok
2009. júl. 27. 18:23
 5/10 anonim válasza:
Én először egy olyan fiúval voltam együtt, akit a neten ismertem meg. Nem ismertük egymást túlzottan, igazából csak külsőségek alapján vágytunk egymásra. Első találkozásunk az ágyban végződött. Szerelmes nem voltam, mégis jó élmény volt. Egyáltalán nem fájt, végig kellemes bizsergést éreztem. Az orgazmust persze tanulni kell... Ki kell tapasztalnod, hogy neked hogy jó. A mostani párommal is szinte minden orgazmus más. :)
2009. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Mivel fogalmad sincs, hogy milyen azzal, akibe szerelmes vagy, nem tudhatod, hogy az még sokkal jobb a fantasztikus élménynél is.
2009. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Az utolsónak... ha ezt a 18:10-nek írtad, akkor tévedsz, mert tudom milyen azzal, akibe szerelmes vagyok, mert a jelenlegi párommal isteni... nem tudom szavakba önteni...

:)

2009. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
De itt a szüzességről van szó, amit már nem tudhatsz, úgyhogy nem tévedek:) Na mindegy...
2009. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%

Férfiaknak jó, de nem mindig.

Nőknek 99 %-ig biztos, hogy szar. A szex is csak később lehet jó, ha egyáltalán a férfi partner alkalmas erre, (érzelmileg vagy a nemi szerve alakja miatt).

A nőknek fájdalmas, olyanról nem hallottam, hogy nem. Ez a fájdalmas érzés egy férfi számára nem megfogalmazható. Talán a tök-n rúgáshoz hasonlít, de még ez sem biztos.

Bocs, de ne hitegessünk senkit, hogy a szüzesség elvesztése vagy a fájdalomcsillapítás nélküli vajúdás élmény.

2009. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én csak annnnyit szeretnék kérdezi hogy ha csak óvzsert vesz fel a pasi hogy védekezzen és 1 alkalommal az nem baj vagy ugy lehet terhes ie lenni ? ha az 1 alkalommal csak óvzsert használsz elöre is köcia válaszodat !!fontos
2009. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!