Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi az ideális, amennyit...

Mennyi az ideális, amennyit vár egy lány az első előtt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 23:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Valójában azért tettem fel ezt a kérdést, mert Nem tudom elhinni, hogy csak erre kellenék neki... :( Nem akarok vele így lefeküdni, ha azt mondaná, hogy járunk, meg, hogy szeret, akkor is csak mondjuk 4 hónap, max. fél év után. Nem ismersz, egyáltalán nem vallana rám, ha megtenném így. Valóban igazolást akartam, de valami olyasmit, hogy ebből lehet kapcsolat, és nem csak kihasználni akar, noha ezt el is mondta nekem. Túl naiv, és jóhiszemű vagyok... Ez az én legnagyobb problémám.
2012. szept. 10. 15:50
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy de nagyon tuti csajnak kell lenned hogy én 4 hónapot várjak rád! :D


Előzőnek: "A szex az élet része, egy kis pontja, nem eget rengető, nem kimagasló teljesítmény, nem tudományos csoda, nem varázslat."


De igen az!!!!! csak nem kell túlmisztifikálni!

2012. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Csak mondtam egy számot, hogy nem rögtön :DD Szóval nekem ő az első bárkim, még sose volt pasim...
2012. szept. 11. 16:28
 24/27 anonim ***** válasza:

tegnap 16:28


Akkor neked még bármit lehet mutatni, az lesz nálad a legjobb. :)

2012. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát de az a rossz, hogy én tényleg jól éreztem magam vele, és hiányzik :(( CSak pofára esés, hogy ezt akarja tőlem, mást nem.
2012. szept. 12. 20:00
 26/27 anonim válasza:
figyelj ha megmondta hogy csak meg akar dugni, én már csak azért sem adnám magam oda neki.mondjuk igen én is azt vettem észre hogy te ezt már régen eldöntötted..de mind1.
2012. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az en baratom ket evig vart az elso szexre hazassag lett belole mert mindketten komoly kapcsolatot akartunk es a komoly kategoriaba nem illik bele a gyoros szex.

Sok fium nem akart varni kidobtam oket mert nem vagyok konnyu preda ha komoly vagy akkor varsz ha nem akkor jobb ha eltunsz nem akartam az idomet pocsekolni egy baratsag extrakkal kapcsolatra nem eri meg.

Aki igazan szeret az var sokaig es nem zsarol ezzel Aki meg nem szeret az meg mehet nem?

2012. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!