Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen egy ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen egy ideális első randi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 21:39
 1/8 napietus ***** válasza:
77%

valami aktívkodós. koripálya, uszoda, biliárd ilyesmi.


29/n

2011. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Bármilyen, amit élveztek. =)
2011. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DrBadru ***** válasza:
100%
Ahol sokat lehet nevetni és beszélgetni!! Mozi pl még véletlenül sem első randin.... Ne unatkozzon :)) 23N
2011. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Normálisvagy? ***** válasza:
100%

Étterem, mozi-ezek első randin nagyon nem jók!

Én már voltam első alkalommal étteremben de csak feszengés volt belőle!

Hát, az első valami mozgalmas helyen legyen, hogy adja magát a téma, ha be is áll a kínos csend szitu akkor is legyen gyorsan miről beszélni!

2011. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legfontosabb, hogy a fiú ne nyomuljon rögtön az első randin. ne fogdosson, csókoljon stb. amúgy meg egy délutáni/esti program, nem muszáj kettesben. (mint ahogy az eddigi hozzászólók mondták, mozi, korcsolya, biliárd...)

ja és ha kettesben akarsz lenni vele, akkor elég csak szimplán elhívni sétálni, vagy fagyizni :) sok szerencsét

2011. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom volt szerintem a legbénább.Az egy dolog,hogy egy óra hosszát késet,aztán könyörgött a kiskapuban.hogy még is menjünk el.Bele mentem,és elvitt kávézni,este 6-kor.Ki iszik kávét este fele????? na mindegy,aztán elhagyta a telefonját..Első randin,szegénykém még mindig sajnálja a telóját.:) Édi volt :)
2012. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsozsó^^ válasza:
Szerintem ez nagyon emberfüggő, meg attól is függ honnan ismeritek egymást. Egyik volt barátom -buliban ismerkedtünk meg- pl. elvitt meginni egy sört. De ha hajlamos vagy parázni tényleg valami pörgős, mozgalmas hely kell, ahol a téma adja magát.
2012. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Airmax90 válasza:
26%
Elso randin valami elite hely iszogatas aztan otthon folytatni az agyba! Nem szabad szivbajosnak lenni
2016. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!