Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy idősebb (25év körüli)...

Egy idősebb (25év körüli) pasi szereti ha a barátnője szűz? Illetve 1. együttléten mennyit ront ha mondjuk előtte a csajt nem tágítják meg mennyire kell vele óvatosnak lenni, hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

nem tudom ki találta ki ezt a marhaságot hogy tágítani kell.

nem kell tágítani mert pont hogy az okoz neki fájdalmat ami majd még fokozódik később.

meg kell keresni szépen a csikló nevezetű kis bigyót, azt kell ujjal birizgálni addig amíg olyan nedves nem lesz hogy kifolyik belőle valami és akkor kell rátérni a berakom dologra.

erre kell egy olyan 15-25 percet szánni attól függően, a csaj mennyire ideges, görcsös vagy ellenkezőleg.

semmi mást nem kell tenni főleg nem tágítgatni.

engem próbáltak az 1.-nél, gyorsan le is állítottam. és jól tettem mert ezzel a módszerrel amit leírtam, szinte nem is fájt.

2012. szept. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szereti!Minél szűkebb annál jobb!
2012. szept. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedés, nem addig kell birizgálni a csiklót, hogy a hüvelyváladék folyjon a hüvelyből, és azt rákenni a péniszre. Kell persze, hogy felizgulj, de nem fog ömleni semmi váladék.

Nyugodtan használjatok síkosítot, ha nincs, akkor bő nyálat mindenhova, szárazon semmiképp ne hatoljon be, mert fájni fog, és csalódás lesz.

2012. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Tágítani tilos, minél szűkebb, annál jobb. :)
2012. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szűz lánynál nincs jobb:) Nem fog neki fájni, csak neked ne fájjon.
2012. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!