Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » észrevenné, hogy szűz vagyok?

észrevenné, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
ha lefekszem egy sráccal de nem mondom meg neki hogy még nem voltam fiúval azt észre veszi szex közben? és ha esetleg azt akarja hogy kiverjem neki vagy leszopjam azt is észreveszi ha még nem csináltam?
2012. szept. 3. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

miért nem mondanád meg neki,hogy szűz vagy?nem baj az.

az sem,hogy még nem volt ilyen dolgod.ha megértő akkor oké

ha nem szakíts vele

2012. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért bélyegzik leprásnak azt aki szűz most akár pasi akár nő. Az csak egy állapot ami megszüntethető.

A szüzesség elítélése az valami újfajta szekta propagandája?

2012. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
szerintem ahhoz,hogy szexelni kezdj valakivel,ki kéne járni az általánost. még nagyon fiatal vagy ehhez a leírásod alapján.
2012. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nem a helyesírás kategória HELLÓ!!!
2012. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Lehet,hogy nem a helyesírás kategória,de a kérdező valószínűleg még rohadtul nem érett az ilyesmire a leírása alapján... de semmi baj,biztassátok csak...
2012. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
észrevenné,igen.
2012. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

lassan a középiskolát is kijárom.

mi baj a helyesírásommal? hogy nem teszek minden után vesszőt, ahova kell? ez gyk, nem nyelvtan óra.

2012. szept. 3. 12:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Érdemes elmondani, én pl. még örülnék is neki:) Szerintem nincs is jobb annál:) Ha még nem szakadt át a szűzhártyád, akkor észre fogja venni, már ha figyel rád.
2012. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szóval sehogy sem úszom meg .. az igazság az hogy mindenki azt mondja hogy ő nem az a fajta típus aki megdug és otthagy és tényleg nem tűnik olyannak de valamiért nem akarom elmondani neki hogy még nem voltam fiúval.. nem tudom miért. talán mert a többség ennyi idősen már 'komoly' kapcsolatban van én pedig teljesen más vagyok és ki tudja hogy viszonyul az ilyenekhez.
2012. szept. 3. 12:39
 10/16 anonim ***** válasza:
És ez miért lenne baj? Egyáltalán nem késtél el, ez nem versenyfutás.
2012. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!