Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » észrevenné, hogy szűz vagyok?

észrevenné, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
ha lefekszem egy sráccal de nem mondom meg neki hogy még nem voltam fiúval azt észre veszi szex közben? és ha esetleg azt akarja hogy kiverjem neki vagy leszopjam azt is észreveszi ha még nem csináltam?
2012. szept. 3. 12:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez a mai felfogás.. tudom hogy meg kellene mondanom neki de akkor is félek a visszautasítástól.
2012. szept. 3. 12:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha ez a mai felfogás, akkor elég komoly gondok vannak. Én pl. díjaznám, ha nem a fél város ment át a nőn, akivel lehet az életemet élném le.
2012. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De gondolj bele abba is, hogy neked lesz rosszabb, ha nem mondod el neki.

Egyrészt, mert akkor kevesebb időt fordít az előjátékra, ha már azt hiszi, hogy ott szabad a pálya, és majd olyan durrbele-módon akarja a macit a málnásba zavarni. Sok lány megfelelő izgatás után is megkéri a partnerét, hogy álljon le, mert fáj neki. Valaki persze, nem érez olyan erős fájdalmat, de nem tudhatjuk ugye, te melyik fajta vagy.

És még ha nem is szólsz neki, hanem némán tűrsz, akkor is látni az ember arcán a fájdalmat. Szóval nincs esély, hogy ne tűnjön fel neki a dolog.

Plusz utána valószínűleg rákérdezne, hogy miért is nem mondtad el neki előtte. Megbántaná esetleg, hogy nem bíztál meg benne, és ismételten, neked is rossz érzés/élmény lenne az első szexed.


Plusz a tapasztalatlanság az orális és manuális szex esetében azonnal lejön, hogy kezdő vagy, még ha azt is hiszed, hogy profin csinálod. Mindenképp szólj neki előtte, és akkor tuti, hogy sokkal kellemesebb élményed lesz.

2012. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Verésnél,szopásnál tovább se jutnátok, rögtön megkérdezné hogy most csinálod elsőnek?!
2012. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb az őszinteség, mond el neki :)
2012. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sztem látszik, hogy valaki zöldfülű-e a szexben, a szűzhártya átszakadása pedig nem egykönnyen leplezhető dolog.
2012. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!