Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek a puncitól. Még sosem...

Félek a puncitól. Még sosem szexeltem. Attól félek, hogy ha szex lenne, büdös lenne a lány nemiszerve. Vagy legalábbis undorítónak találnám és nagyot csalódnék. Mi lehet ez? 26f

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
94%
Ne szexelj........... Más módja pedig nincs.
2012. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Súlyos elmebaj...Kezeltesd magad, nővel.
2012. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Állj át a faxra. És még szagolni se kell.
2012. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Vladislav83 válasza:
70%
Valószínűleg azért nem szexeltel még mert ilyeneken gondolkozol. A félelem alaptalan amennyiben megnézed kivel is fekszel le. Válasszaápolt, igényes partnert és nem fog csalódás érni. Az ápolt punci nem csak jó illatú, hanem jó ízű is! Hajrá!
2012. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Te tényleg csak ennyitől félsz? Emiatt nem volt még szex?

27/F szintén szűz

2012. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen.Sok lányt utasítottam vissza emiatt.Az egész azért van,mert a haverom egyszer dugott,és én bementem a szobájukba dugás után és valami förtelmesen undorító szag volt bent.Ez volt 18 évesen.Mégis milyen szagú a punci?Írjátok már le?
2012. szept. 4. 21:34
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

az azért lehetett mert izzadtak és mert a g.ci szaga ha áll egy ideig, bűzös.

viszont, a p.ncinedv legtöbbször ki sem kerül a p.ncin kívűlre így mitől lenne büdös?

szerintem normális csaj lezuhanyzik meg hidratálja magát egy randi előtt...legalábbis én, ha csak fél órám volt és tudtam hogy kések 10 percet és sminkre semmire nincs idő, akkor is lefürödtem.

ezért késnek a csajok néha meg készülődnek annyit

nem igénytelent kell választani, az látszik kívűlről ki az és ki nem.

akinek a haja, cipője és körme rendben van hidd el, annak ott középen is rózsaillata van :D

2012. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a puncitól félsz, hanem magától a szextől, csak így csapódik le nálad. Sok szűz srácnak van pont ugyanez a fóbiája amúgy.
2012. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kinyalni, ha nem akarod. Csak a csúnyádat kell betenni :)
2012. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
nem lehet hogy valami súlyos trauma ért ezzel kapcsolatba gyerekkorodba? mert én lány vagyok 25 és szintén hasonló gondom van a fütyivel és emiatt nem tudom normális kapcsolatot se kialakítani.Mert félek és taszít az egész
2012. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!