Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti ha egy csajt felszedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ha egy csajt felszedtek egy buliban és szexre kerül a sor és kiderül, hogy a lány bakancsában piros büdös zokni van a lábán, akkor nem feküsztök le vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele hokiznám a zokniját, miközben kábultan fekszik szeretkezés után.
2012. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
olyankor ki a faszt érdekel h piros a zokni...az h büdös, engem nem nagyon zavar...
2012. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pqpqpq ***** válasza:
addig biztos nem amig ki nem derul hogy mitol budos a zokni.. na es mennyire budos?
2012. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol tartjátok a bulit? A magas Tátrában? Bakancs a buliban?
2012. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A puncija ne legyen büdös, a többi nem érdekel.
2012. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mostok vagy mosattok lábát a barátnőtökkel, barátottal szeretkezés előtt? Vagy ha van egy pici lábszag és piros a zokni, vagy a harisnya az nagyon nyerő tud lenni?
2012. jan. 22. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Lábszag ellen 2-3 hetente 1x-i szalicillel való bedörzsölés kell. Ettől nem lesz lábszagod akár egy hónapig sem!!!


Egyszer egy szex alkalmával megéreztem a csaj büdös lábát és iszonyat lehangoló volt!


27F

2012. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A sok alkohol után már úgyse fogod érezni a szagát... Te a lábát akarod megdugni?
2012. jan. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi hogy ezt a kérdést helyből vagy neki szaladásból sikerült össze hozni.
2014. jan. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak még jobban felizgulnék tőle! :)
2015. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!